(068) 324-72-09

Обліпиха (Hippophae rhamnoides)

Рослина сімейства Лохові, кущі або дерева, переважно колючі до 3-6 м заввишки.

Ягоди обліпихи - справжнє джерело біологічно активних речовин. Вони не тільки містять удесятеро більше вітаміну С, ніж лимон, але й творять чудеса для нашої шкіри при зовнішньому застосуванні. Олія обліпихи, наприклад, захищає від шкідливого ультрафіолетового випромінювання і навіть допомагає при хронічних захворюваннях шкіри, таких як атопічний дерматит.

Походження

Згадка про обліпиху можна зустріти у працях давньогрецьких учених та письменників.

Обліпиха дуже невибаглива до умов, де росте, тому її можна зустріти в різних куточках світу, у тому числі і в суворих кліматичних зонах, і на піщаному ґрунті, і високо в горах. Але первинним будинком обліпихи вважається Непал.

Використовувані частини рослини

Найбільше корисних речовин у свіжих плодах. JUST видобуває масло обліпихи способом холодного віджиму, таким чином зберігається найбільша кількість вітамінів.

Корисні властивості та способи застосування обліпихи

Обліпиха багата вітамінами С, В, Е та А, ненасиченими жирними кислотами та цілим рядом мінералів та мікроелементів – це кальцій, калій, магній, залізо та цинк. В результаті, зміцнюється імунітет, покращується загальний стан та підвищується працездатність. У складі обліпихи є рідкісний вітамін для рослинного світу - В12.

Однак обліпиха може зробити набагато більше - наприклад, масло обліпихи інтенсивно зволожує шкіру, повертаючи їй природну красу. Масло обліпихи багате на натуральні вітаміни і ненасичені жирні кислоти, а подібність з ліпідами в наших верхніх шарах шкіри, забезпечує оптимальне поглинання шкірою. В результаті відновлюється пошкоджена шкіра, сухість і відновлюються природні захисні функції шкіри.

Значна частка бета-каротину в олії обліпихи забезпечує високий рівень захисту від сонячного світла, а також вважається профілактичним та терапевтичним засобом за інших видів радіаційного пошкодження шкіри, таких як рентген або опіки.

Завдяки високому вмісту вітаміну Е, шкіра також захищена від впливу шкідливого впливу навколишнього середовища. В результаті олія обліпихи чудово протистоїть віковим змінам шкіри. Крім того, масло допомагає при шкірних захворюваннях, таких як екзема та дерматити, оскільки воно як протизапальний засіб прискорює регенерацію клітинної тканини. Олія з обліпихи є ідеальним чудодійним засобом для чутливої, сухої та потрісканої шкіри.

Обліпиха (Hippophae rhamnoides) в продукції Just