Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Сертифікати якості виробництва JUST

Виробництво JUST відповідає високим стандартам якості та екологічного менеджменту, що сертифіковано за стандартами GMP та ISO. 

Сертифікат GMP

GMP - Good Manufacturing Practice або «Належна виробнича практика». Ця сертифікаціия підтверджує 100% дотримання всіх стандартів виробництва - від матеріалів, з яких зроблені стіни та підлога на виробництві, кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до уніформи співробітників та маркування, що наноситься на упаковку. Стандарти GMP встановлюють жорсткі вимоги до системи управління якістю, персоналу, документації, приміщень та обладнання. 

Сертифікати ISO

Сертифікат ISO 9001:2015 - Система управління якістю - підтверджує якісне та ефективне управління всіма процесами на шляху від вирощування рослин до кінцевого споживача.

Сертифікат ISO 14001:2015 - Система екологічного менеджменту - це система управління довкіллям. Вона є частиною загальної системи управління, до якої входить: організаційна структура, діяльність із планування, обов’язки, відповідальність, досвід, методи, методики, процеси та ресурси для розроблення, здійснення й аналізу екологічної політики.