Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Фоточутливі ефірні олії

З настанням весни стає більше сонця, а це означає, що з'являються особливості проведення деяких косметичних процедур. Насамперед це стосується відбілювання шкіри. Звичайно ж, є особливості й використання ефірних олій. Поговоримо детальніше про ті олії, які відбілюють шкіру і мають фоточутливість.

Що таке фоточутливість?

Фоточутливість або фотосенсибілізація (від грец. phōs, phōtos світло й лат. sensibilis чутливість, відчуття) – це реакція шкіри на сонячне світло при використанні речовин, нанесених на шкіру або прийнятих внутрішньо (наприклад, лікарських засобів).

Як проявляється фоточутливість?

Основним проявом світлочутливості є посилення пігментації шкіри на відкритих сонцю ділянках. Іноді може з’являтися почервоніння, лущення і навіть сонячні опіки. Тобто там, де у звичайних умовах шкіра покривається засмагою, під час використання фоточутливих засобів може виникнути пігментація.

Які ефірні олії можуть спричинити світлочутливість?

Цю реакцію можуть викликати цитрусові ефірні олії, такі як лимон, апельсин, лайм. Також бергамот, розмарин, чебрець та гвоздика можуть підвищувати чутливість нашого організму до сонячного світла.

Яка ж причина цього? Наприклад, до складу цитрусових ефірних олій входять фуранокумарини, що мають здатність підвищувати чутливість шкіри до ультрафіолетових променів. Цитрусові ефірні олії добре відбілюють шкіру, і це також робить її вразливою до сонячних променів.

Читайте також: 16 способів використання ефірної олії лимона

ефірна олія лимону та апельсину

Представляємо правила застосування фоточутливих ефірних олій

  1. Не використовуйте такі ефірні олії перед прийомом сонячних ванн або перед відвідуванням солярію.
  2. Не слід застосовувати ці ефірні олії в сонячну погоду, а краще додавати їх у вечірні процедури догляду за собою, наприклад, такі як СПА-ванна або розслаблюючий масаж.

Як правильно користуватися цитрусовими ефірними оліями для відбілювання шкіри?

Лимонна або апельсинова ефірні олії ефективно використовувати для виведення пігментних плям. Однак слід пам'ятати про деякі правила:

  1. Робити подібні косметичні процедури слід у міжсезоння, у період із жовтня до березня.
  2. Після проведення процедури важливо не перебувати під прямим сонячним промінням.

Такі прості правила допоможуть зберегти шкіру красивою та доглянутою.

Будьте здорові і нехай сонячні дні вас тільки радують!

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам