(068) 324-72-09

Алое віра

Алое справжнє, або алое віра - сукулентна трав'яниста рослина родини Асфоделові.

Алое Віра вважається давнім лікувальним засобом. Вологопоглинаюча здатність алое віра для шкіри неоціненна. Єгипетські цариці Клеопатра та Нефертіті ще в ті часи оцінили унікальні властивості рослини та використали її для догляду за шкірою. Алое використовується як ефективний засіб для загоєння ран. Відомо, що ще Христофор Колумб брав у похід цю рослину на лікування ран своїх матросів.

Походження

Алое віра ще називають "гарячою рослиною", оскільки вона може рости в дуже спекотному кліматі. А походить алое барбаденсис із Південної та Східної Африки, але також поширене у Середземномор'ї, Азії та Індії. У всьому світі налічується понад 300 різних видів алое, але тільки Алое Барбаденсіс є цінним видом для використання у лікувальних та косметологічних цілях догляду за шкірою.

Використовувані частини рослин

Сік свіжозрізаного листа є найефективнішим інгредієнтом алое. Рослина містить досить активних інгредієнтів для використання як лікарської рослини, тільки коли їй виповниться три роки.

Корисні властивості та способи застосування алое віра

Гіркий гель алое віра містить близько 200 активних інгредієнтів. Передбачається, що в'язкий рослинний сік є знеболюючим, протизапальним засобом та активно застосовується для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (ЖКТ), при проблемах травлення, алергіях або грибкових інфекціях. У разі запорів препарати алое використовуються для внутрішнього застосування, але обов'язково за короткий термін і за погодженням з лікарем.

Алое віра вже багато століть відоме як ефективний засіб при загоєнні ран. Воно має першокласну регенеративну силу. Алое-гелі використовуються при запальних захворюваннях, а також при псоріазі та виразках, акне, екземі.

Препарати Алое Барбаденсіса також використовуються при опіках, обмороженні, радіаційних ушкодженнях шкіри. Його стимулюючий ефект сприяє оновленню клітин і дозволяє швидко та ефективно відновлювати шкірні покриви, запускає їх правильне функціонування.

Алое віра допомагає при пошкодженні шкіри від сонця і часто використовується в косметичних засобах після сонця. Регенеруючі здібності цієї чудової рослини пом'якшують шкідливу дію на шкіру сонячного проміння, шкіра інтенсивно охолоджується. Завдяки збереженню вологи, шкіра виглядає здоровою, доглянутою та швидко відновлюється.

Алое віра в продукції Just