Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09

Едельвейс (Leontopodium alpinum)

Едельвейс або леонтоподіум, що означає "левова лапа", оскільки вид суцвіття нагадує левову лапу - дводольне трав'яниста рослина сімейства Астрові, поширений у високогірних районах Європи та Азії.

Едельвейс, або Срібна зірка Альп, є символом Швейцарії у сфері косметології, оскільки вже понад тисячу років відомий у всьому світі як найсильніший акнтіоксидант. Його діючі речовини омолоджують шкіру, захищають її від ультрафіолетових променів та забезпечують довготривале зволоження.

Едельвейс

Походження

Едельвейс, що став символом гір та альпійських лук, росте тисячі років на висоті до 3400 метрів. Через суворі кліматичні умови, а також сильне УФ-випромінювання він має певні активні інгредієнти, які йому допомагають вижити. Альпійська рослина суворо захищається і культивується протягом кількох років у певних регіонах Швейцарії, наприклад, у прекрасному Валі, сонячному регіоні Швейцарії.

Щоб у косметологічні засоби потрапляли всі активні речовини та найвища концентрація антиоксидантів, едельвейс потрібно вирощувати на висоті 1000-1500 метрів.

Використовувані частини рослин

Використовуються лише наземна частина рослини. Гірська трава багата мінеральними речовинами: кальцієм, магнієм, калієм, а також вітамінами А, С та К. Виявлено таніни, флавоноїди, хлорогенову та фенольну кислоти.

Корисні властивості та способи застосування едельвейсу

Едельвейс протягом тисячоліть виробив природний захист від впливу сильних УФ-променів та суворого довкілля. Він виробляє речовини, які захищають від впливу вільних радикалів. Завдяки цьому, «Срібна зірка Альп» багата на танини, які вважаються найціннішим джерелом для зміцнення імунітету, запобігання застудним захворюванням, а також передчасному старінню шкіри.

Едельвейс дуже корисний для шкіри:

  • найсильніший антиоксидант, що запобігає передчасному старінню шкіри;
  • заспокоює подразнену шкіру;
  • знімає запалення та зменшує прояв куперозу;
  • посилює захисні функції шкіри від інтенсивної дії сонця, вітру, морозу;
  • пом'якшує шкіру і робить її бархатистою та ніжною;
  • ефективний при вугровому висипі;
  • має протизапальні властивості, бореться з грибковими інфекціями та бактеріями;
  • має сильні регенеруючі властивості, відновлює і загоює тріщини і ранки;
  • ідеально підходить для догляду за чутливою шкірою.
Едельвейс (Leontopodium alpinum) в продукції Just