(068) 324-72-09

Фізалис (Physalis angulata)

Фізаліс - найбільший рід сімейства Пасльонові.

Екзотичний фізаліс багатий на вітаміни, білки і, насамперед, фітостероли та антиоксиданти. Тому він не тільки підтримує імунну систему і має протизапальну дію, але також робить шкіру красивою і захищає ваші клітини зсередини.

фізаліс

Походження

Фізаліс росте у високогірних районах Перу та Чилі. Найдавніший фізаліс було знайдено у відкладеннях еоцену Аргентини. Існує до 90 різних видів фізалісу, і практично кожен вид має свою назву. Плід-ягода укладена у схожу на китайський паперовий ліхтарик оболонку. Невелика помаранчева плод-ягода широко поширена у теплих сонячних місцях. Фізаліс можна посадити і в саду, і на балконі, але рослина вимагає ретельного догляду, оскільки дуже теплолюбна і не переносить заморозків.

Використовувані частини рослин

Фізаліс є відмінним джерелом вітамінів та мікроелементів, його можна застосовувати як аналог полівітамінів. У цій яскравій ягоді дуже високий вміст лікопіну, який відповідає за антиоксидантну властивість. Вміст антиоксидантів у фізалісі навіть перевищує вміст у ягодах годжі, що робить його потужним антиоксидантним засобом! Особливо цінною є саме ягода, яка містить важливі поживні речовини та містить антиоксиданти для боротьби з хворобами. Не дивно, що ацтеки багато століть тому використовували цю рослину для лікування раку, гепатиту та малярії. Фізаліс можна вживати у свіжому або сухому вигляді. А сьогодні фізаліс також широко використовується в косметології та фармацевтиці.

Корисні властивості та способи застосування фізалісу

Фізаліс використовується для профілактики та лікування багатьох захворювань. Яскравий помаранчевий плід вважається відмінним джерелом бета-каротину та вітаміну С. Ягода також містить вітаміни А, В1, В2, В6 та В12. Високий вміст антиоксидантів у Physalis angulata підтримує ріст м'язів, стимулює ріст клітин та навіть може допомогти вам схуднути.

Насамперед фізаліс багатий на вітаміни та антиоксиданти. При регулярному вживанні він може захистити клітини від пошкоджень, зменшити запальний процес та запобігти захворюванням, викликаним окислювальними процесами. Хоча фізаліс не потрапляє в категорію супер-продуктів, він все ж таки дуже корисний цілим рядом важливих поживних речовин і вітамінів. Ця маленька помаранчева ягода не лише збільшує метаболізм у клітинах, але також збільшує енергетичний баланс та підвищує розумову працездатність. Завдяки своїм численним поживним речовинам, фізаліс ефективний при ревматизмі, астмі та хворобах обміну речовин. Крім того, його споживання захищає імунну систему, стабілізує рівень цукру в крові та зменшує ознаки запалення, такі як почервоніння, набряк та свербіння.

Рослинні екстракти Physalis angulata також чудово діють на шкіру, оскільки запобігають фотостаріння шкіри, тим самим дозволяючи нам довше зберегти молодість. Фізаліс захищає шкіру від інфрачервоного випромінювання та зменшує прояви запалення. А також завдяки високим актіоксидантним властивостям захищає шкіру від вільних радикалів.

Фізалис (Physalis angulata) в продукції Just