(068) 324-72-09

Гудучі (Tinospora cordifolia)

В аюрведе Гудучі вважається однією з найважливіших лікарських рослин, оскільки має численні цілющі властивості. Позитивно впливає на нервову систему, знімає стреси, позбавляє від болю в суглобах, використовується як антивіковий засіб і для зміцнення імунної системи. Саме завдяки широкому спектру використання цієї воістину цілющої рослини на санскриті її називають "божественний нектар".

Походження

Гудучі (тиноспорія серцелиста) - це багаторічна рослина, яка росте в основному в горах Індії та Гімалаях. Воно відноситься до ліан, оскільки його повітряні корені часом вражають своїми розмірами. Унікальний лікувальний склад рослини проявляється навіть у здатності коренів, що не мали контакту із землею навіть протягом декількох місяців, знову оживають у вологому ґрунті.

Використовувані частини рослин

В аюрведе, крім листя, використовуються стебло та коріння рослини гудучі. Відповідно, спектр активності Tinospora cordifolia дуже великий. У той час як настій сприяє зміцненню захисних сил організму, олія, отримана з рослини, використовується для лікування подагри. Вже в стародавніх санскритських письменах можна знайти записи про численні цілющі ефекти рослини гудучі.

Корисні властивості та способи застосування гудучі

В аюрведичній медицині рослину називають еліксиром життя. Вважається, що воно покращує травлення, підтримує захисні функції організму, уповільнює процес старіння. Крім того, екстракт гудучі полегшує кашель, застуду, покращує роботу органів травлення, має противірусну властивість. Завдяки жарознижувальним властивостям рослина досі використовується в Індії для профілактики лихоманки.

Гудучі також рекомендується для зміцнення імунної системи. Воно забезпечує гармонійний баланс функцій організму та є відмінним засобом зміцнення пам'яті. Висушений порошок рослини як протизапальний засіб використовується при ревматоїдному артриті. Це зменшує набряк у суглобах та полегшує стан. Порошок Guduchi також допомагає зміцнити імунітет, оздоровлює легеневу систему, допомагає при бронхітах.

Гудучі підвищує працездатність та концентрацію уваги, допомагає впоратися зі стресами. А у випадках емоційного виснаження надає відновлюючу дію на нервову систему

Гудучі (Tinospora cordifolia) в продукції Just