(068) 324-72-09

Інка Інчі (Sacha Inchi)

Олія плодів Sacha Inchi (інка-інчі) вважається однією з найкращих олій у світі. Вона містить найвищий у рослинному світі вміст поліненасичених омега-3 жирних кислот. Незалежно від того, чи застосовується вона як основний засіб проти старіння або для внутрішнього використання при серцево-судинних захворюваннях, астмі або ревматизмі масло інка-інчі показує найвищу ефективність.

Походження

Інка інчі або Сача інчі бере свій початок у регіоні Амазонки у Перу та культивується там протягом багатьох століть. Зустрічається у тропічних районах Південної Америки, Південно-Східної Азії та на Антильських островах. Ця кучерява рослина належить до сімейства Молочайні.

Використовувані частини рослин

Плоди горіха інки мають форму шестикінцевої зірки та нагадують зірчастий аніс. У кожній із шести окремих капсул є насіння. Плоди сача інчі збирають вручну та сушать на сонці. Тільки тоді їх можна їсти чи обробити.

Як правило, горіхи переробляються на борошно або олію холодного віджиму. Олія горіха інки складається з білків на додаток до незвичайно високої пропорції омега-3, омега-6 та омега-9 жирних кислот. Найбільше корисних речовин зберігається саме у олії холодного віджиму. Наприклад, 1 чайна ложка олії Sacha Inchi покриває щоденну потребу у всіх жирних кислотах омега.

Корисні властивості та способи застосування олії Інка-інчі

Протягом кількох століть олія сача інчі використовувалася корінними народами Перуанських Анд як косметична олія та засоби першої допомоги. Воно має безліч переваг для здоров'я завдяки своєму унікальному спектру жирних кислот. Дорогоцінна олія інка-інчі підходить для внутрішнього споживання. Воно регулює рівень холестерину та кров'яний тиск, допомагає при серцево-судинних захворюваннях.

З іншого боку, олія інка-інчі – просто ідеальний засіб для догляду за шкірою. Крім високого вмісту поліненасичених жирних кислот, у ньому високий відсоток вмісту вітаміну Е, що забезпечує здоровий колір обличчя. Невипадково вітамін Е вважається вітаміном молодості.

Олія сача інчі допомагає при подразненні та запаленні шкіри, підвищує еластичність шкіри та активує клітини та регенерацію. Навіть при шкірних захворюваннях, таких як атопічний дерматит та псоріаз, текстура шкіри помітно покращується. Не дивно, що сача інчі вважається інсайдером альтернативної медицини.

Інка Інчі (Sacha Inchi) в продукції Just