Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09

Кардіоспе́рмум (Cardiospermum halicacabum)

Кардіоспермум має протизапальний ефект, але без будь-яких побічних ефектів, і тому безцінний для людей, які страждають на алергію. Цінні інгредієнти швидко допомагають впоратися з алергічними запаленнями шкіри, такими як екзема, псоріаз.

Кардіоспе́рмум

Походження

Кардіоспермум свою назву отримав в 1753 від Карла Ліннея, що означає "сердечне насіння". Таку назву він отримав, тому що насіння за формою нагадує серце. А ось з давньогрецької вона перекладається як "сільничка". Існує ще кілька назв — кучерявий виноград, берун паперове серце.

Батьківщиною є Північна та Південна Африка, але тепер його можна зустріти у різних районах із тропічним кліматом.

Використовувані частини рослин

Найбільш цінними частинами рослини, які багаті флаваноїдами, фітостеринами та сапонінами, є насіння та коріння рослини. В наш час вони широко застосовуються у косметології та фармацевтиці.

Корисні властивості та способи застосування кардіоспермуму

Основною сферою, де застосовується кардіосперум, є лікування та профілактика шкірних захворювань, таких як алергія, атопічний дерматит, екзема, псоріаз, нейродерміти та інші. Діюча речовина – кортизон – не викликає побічних явищ, на відміну від синтетичного аналога.

Ця лікарська рослина є протизапальною, протисвербіжною і застосовується як для шкіри, так і для слизової оболонки. Ефективність його доведена безліччю досліджень. Крім боротьби з хронічними захворюваннями та запаленнями, воно чудово зволожує шкіру, загоює тріщини, тонізує та допомагає зберегти молодість.

А ось настої з цією рослиною допомагають при проблемах із травленням, ревматичних болях.

Кардіоспе́рмум (Cardiospermum halicacabum) в продукції Just