Кардіоспермум має протизапальний ефект, але без будь-яких побічних ефектів, і тому безцінний для людей, які страждають на алергію. Цінні інгредієнти швидко допомагають впоратися з алергічними запаленнями шкіри, такими як екзема, псоріаз.
Походження
Кардіоспермум свою назву отримав в 1753 від Карла Ліннея, що означає "сердечне насіння". Таку назву він отримав, тому що насіння за формою нагадує серце. А ось з давньогрецької вона перекладається як "сільничка". Існує ще кілька назв — кучерявий виноград, берун паперове серце.
Батьківщиною є Північна та Південна Африка, але тепер його можна зустріти у різних районах із тропічним кліматом.
Використовувані частини рослин
Найбільш цінними частинами рослини, які багаті флаваноїдами, фітостеринами та сапонінами, є насіння та коріння рослини. В наш час вони широко застосовуються у косметології та фармацевтиці.
Корисні властивості та способи застосування кардіоспермуму
Основною сферою, де застосовується кардіосперум, є лікування та профілактика шкірних захворювань, таких як алергія, атопічний дерматит, екзема, псоріаз, нейродерміти та інші. Діюча речовина – кортизон – не викликає побічних явищ, на відміну від синтетичного аналога.
Ця лікарська рослина є протизапальною, протисвербіжною і застосовується як для шкіри, так і для слизової оболонки. Ефективність його доведена безліччю досліджень. Крім боротьби з хронічними захворюваннями та запаленнями, воно чудово зволожує шкіру, загоює тріщини, тонізує та допомагає зберегти молодість.
А ось настої з цією рослиною допомагають при проблемах із травленням, ревматичних болях.