Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Дві ефірні олії проти стресу та тривожності

Ефірні олії використовуються в ароматерапії, щоб передати свою природну силу тілу та розуму людини. Знання того, як ці олії працюють, допомагає нам у цьому завданні. 

Кожна ефірна олія має широкий спектр можливого застосування. Це дозволяє нам підбирати конкретні масла відповідно до наших індивідуальних потреб.

два эфирных масла

Ефірна олія апельсину

У Європі свіжі апельсини ростуть переважно в районі Середземного моря. Інші регіони світу, де вони культивуються, включають Ізраїль, Південну Африку та Флориду. Однак ці цитрусові походять із північно-східної Індії та південно-західного Китаю.

Олія апельсинової шкірки холодного віджиму, побічний продукт виробництва апельсинового соку, відокремлюється безпосередньо під час центрифугування. Ефірна олія походить виключно з шкірки і складається в основному з D-лимонену.

Користь апельсинової олії

Дослідження показують, що аромаолія апельсину підіймає настрій і бадьорить. А це допомагає заспокоїти симптоми депресії. В альтернативному контексті олія має заспокійливу, за певних обставин навіть седативну дію. Також виділяють гармонізуючий ефект ефірної олії апельсину, що робить її ідеальною для досягнення спокою та внутрішньої рівноваги.

Читайте також: Як заспокоїтися і розслабитися?

лаванда 1

Ефірна олія лаванди

Спочатку лаванда походила із західного Середземномор’я, але росте майже на всіх континентах і використовується як лікарська рослина.

Її використання в медицині в Європі можна простежити до стародавніх греків і римлян. Назва лаванда походить від латинського слова lavare (мити), тому що спочатку рослину додавали у воду для вмивання та купання. Сьогодні до найважливіших сфер застосування ефірної олії лаванди відноситься психологічна сфера та косметологія.

Олія лаванди використовується проти:

• Стресу
• Напруги
• Тривоги
• Безсоння/порушення сну
• Панічних атак
• Загального неспокою

Олію лаванди отримують з квіток і листя рослини за допомогою дистиляції з водяною парою. На думку вчених, ліналоол є активним інгредієнтом, головним чином відповідальним за позитивний вплив лавандової олії на нашу психіку. Японські дослідники виявили, що дія цієї речовини повністю діє через наш нюх. Ще одна причина, чому лаванда так часто використовується в ароматерапії.

Читайте також: Ароматерапія при стресі

апельсин и лаванда

Чому варто поєднати олію лаванди та олію апельсину

Ці дві олії ідеально доповнюють одна одну і займають важливе місце в домашній аптечці. У поєднанні вони забезпечують оптимальну ефективність для:

• Підвищення якості сну
• Покращення поганого настрою
• Заспокоєння під час стресових ситуаціях
• Гармонізації загального самопочуття

Ефірне масло лаванди, крім моноолії «Лаванда», також є в композиціях Guduchi Roll-on і Anti-Stress. Ці композиції допоможуть скоригувати ваш настрій протягом дня.

Ефірна олія апельсина міститься в мономаслі «Апельсин», Gardenia Roll-on та ніжній олії для душу «Sacha Inchi». І, звичайно ж, ці обидві олії присутні в унікальній ефірній композиції «31 трава» від JUST.

уход за кожей 1

Масла для догляду за шкірою

Засоби з використанням ефірних олій для догляду за тілом, які можна просто приготувати вдома, зараз дуже популярні, оскільки ви можете вибрати аромати відповідно до свого сприйняття. Ви можете додати кілька крапель улюблених ефірних олій (максимум 5 на одне застосування) до базової олії або, наприклад, до лосьйону для тіла JUST Almond Care Lotion, і створити власний заспокійливий засіб для догляду за шкірою.

Рекомендуємо Вам