Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Фітогель Арніка: твоя свобода руху

Рух це життя! Ця приказка найчастіше згадується тоді, коли раптово охоплює сильний біль у м'язах та суглобах унаслідок різних причин, і якість життя різко падає. Як допомогти собі безпечними та ефективними засобами? Яка може бути профілактика таких проблем?

У народній медицині є 3 основні рослини, які потрібні для здоров'я і рухливості кістково-м'язового апарату, що допомагають ефективно вирішувати питання, пов'язані з болями і запаленнями, що виникають. Це арніка, кольник і ладан.

Арніка - багаторічна лікарська рослина з яскравими жовтими квітами. Має ранозагоювальні, кровоспинні та заспокійливі властивості. Ефективно справляється з синцями, забоями та розтягуваннями.

Кольник, або кіготь диявола, - лікарська рослина, що добре зменшує набряки, усуває запалення, знімає біль у м'язах і суглобах. Коріння рослини ефективне при таких захворюваннях, як ревматизм, артрит та артроз.

Ладан – отримують із смоли рослини босвеллія. Він ефективний проти запалень і больових синдромів, а також має потужні протиартритні властивості.

Поєднання властивостей цих трьох рослин створює унікальний універсальний засіб – фітогель Арніка, який є незамінним для домашньої аптечки.

Арніка

Є 2 основних напрямки його застосування.

  1. Для профілактики та лікування захворювань кістково-м'язового апарату.

Його слід використовувати при болях та запаленнях, при артритах та ревматизмі, болях у спині, попереку, колінах та ліктях. Фітогель застосовується зовнішньо. Зважаючи на його безпеку, його можна наносити на проблемні місця щодня до 5 разів на день.

  1. При ударах, забитих місцях, побутових травмах, гематомах та синцях.

Фітогель ефективно знімає набряклість, зменшує біль та відновлює шкірні покриви, запобігаючи небажаним наслідкам. Його можна використовувати, в тому числі і дітям з 3-х років.

А для тих, хто любить спорт та тренування, фітогель також стане незамінним засобом. Його слід наносити після тренувань, коли болять м'язи. Найкраще це зробити за допомогою легкого масажу і таким чином можна усунути крепатуру.

Фітогель Арніка виготовлений у Швейцарії та безпечний для застосування, оскільки він створений на основі рослинних компонентів. Він має міжнародний сертифікат GMP, що підтверджує найвищі стандарти якості даного продукту.

Читайте також: Сертифікація GMP – що це означає?

Фітогель з арнікою, кольником та ладаном – це саме той засіб, який має бути завжди під рукою як засіб першої допомоги. І нехай рухи завжди будуть вільними!

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам