Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Класичний масаж: чому корисний для тіла та розуму

Масаж - це механічний вплив на шкіру, сполучну тканину і м'язи. Крім зон, які безпосередньо масажуються, його дія поширюється на все тіло, а також на психоемоційний стан людини. Хоча класичний масаж має розслаблюючу дію на тіло, він також знімає біль.

Чи можливе зняття болю за допомогою масажу?

Наш власний інстинкт вже підтверджує це: масаж допомагає від болю. Не дарма ми інтуїтивно розтираємо болючі частини тіла, щоб отримати полегшення. Тому не дивно, що масаж є одним із найдавніших методів лікування. Його позитивний ефект різноманітний. Особливо багато людей страждають від болю в спині та напруги через те, що неправильно сидять і мало рухаються. Масаж може служити формою балансу. Хоча існує багато видів масажу, класичний масаж є одним із найвідоміших. Він вважається одним з найефективніших методів, коли мова йде про полегшення проблем опорно-рухового апарату. Він також позитивно впливає на психіку і водночас забезпечує приємне розслаблення.

Читайте також: Що таке аромамасаж?

классический массаж 1

Техніка класичного масажу

Класичний масаж, який також називають шведським масажем на честь його винахідника, є одним із найпопулярніших видів масажу. Масажисти або фізіотерапевти використовують класичний частковий або повний масаж тіла для лікування напруги і затвердінь в м'язах і захворювань опорно-рухового апарату.

Зазвичай погладжування застосовують на початку і часто в кінці масажу. При цьому повільно і м’яко погладжують ту частину тіла, яку потрібно обробляти. Це сприймається як приємна процедура, що також добре підходить для розподілу масажної олії. Якщо до масажної олії додати ефірну олію, це може мати додаткову розслаблюючу та знеболюючу дію на тіло. Не дарма ароматерапія використовує ефірні олії, щоб впливати і розслабляти організм або полегшувати перебіг хвороб.

Для зняття напруги використовують розминання: шкіру і м'язи беруть між пальцями рук і розминають. Тертя означає невеликі кругові рухи безпосередньо на уражених м'язах. Напружені та жорсткі м’язи також можна легко розслабити за допомогою розтирання. Постукування можна виконувати пальцями, долонею або ребром кисті: це характерні короткі швидкі рухи, які сприяють кровообігу в м'язах. Під час вібрації кінчики пальців або долоні кладуть на уражену ділянку й змушують вібрувати. Це розслаблює м’язи, і можна досягти навіть більш глибоких шарів тканини.

Читайте також: Базові олії. Що це і як їх використовувати в аромамасажі?

классический массаж 2

Чим корисний масаж?

Класичний масаж має прямий ефект, оскільки він спрямований безпосередньо на область застосування. Йдеться в першу чергу про лікування шкіри, м'язів і підшарів. Під час масажу окремі пучки волокон притискаються один до одного, тим самим знімаючи напругу в тканинах. Одночасно покращується кровообіг і стимулюється обмін речовин. Застосування класичного масажу виявляється особливо ефективним при м’язовій напрузі, болях у спині чи голові, ознаках паралічу та ревматичних захворюваннях. Також є сенс використовувати його після травм і операцій на опорно-руховому апараті. Позитивні ефекти класичного масажу численні та науково підтверджені.

Однак не слід недооцінювати непрямий вплив масажу. Форми масажу з непрямим механізмом дії припускають, що стимуляція певної частини тіла впливає на іншу область. Наприклад, рефлексотерапія стоп - це широко відомий непрямий, рефлекторний масаж. Основна його концепція полягає в тому, що все тіло перетинається енергетичними каналами. Наприклад, якщо масажувати певні точки на підошвах і пальцях ніг, це надає стимулюючу дію на різні частини тіла та органи.

Позитивні ефекти класичного масажу настільки ж дивовижні, як і різноманітні. Однак ви завжди повинні бути переконані, що він виконується професійно. Тільки тоді ви зможете отримати 100-відсоткову користь від його цілющих для здоров’я властивостей.

Рекомендуємо Вам