Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Класичний масаж: чому корисний для тіла та розуму

Масаж - це механічний вплив на шкіру, сполучну тканину і м'язи. Крім зон, які безпосередньо масажуються, його дія поширюється на все тіло, на психоемоційний стан людини, в цілому на покращення роботи імунної системи.

Чи можливе зняття болю за допомогою масажу

Наш власний інстинкт підтверджує це: масаж допомагає зняти різні види болю. Не дарма ми інтуїтивно розтираємо або погладжуємо болючі частини тіла, щоб отримати полегшення. Тому не дивно, що масаж є одним з найдавніших методів лікування. Його позитивний ефект різноманітний. Масаж може служити формою балансу. Існує багато видів масажу, класичний масаж є одним із найвідоміших, та найефективнішим методом, коли мова йде про вирішення проблем опорно-рухового апарату, та інших проблем, пов'язаних зі здоров'ям.

Читайте також: Що таке аромамасаж?

дівчині роблять масаж

Чим корисний масаж

Класичний масаж має прямий ефект, оскільки він спрямований безпосередньо на область застосування. Під час масажу відбувається дозований вплив на шкіру,м'язи, внутрішні тканини і тим самим досягається лікувальний ефект. Покращується кровообіг і стимулюється живлення, обмін речовин. Застосування класичного масажу виявляється особливо ефективним при м’язовій напрузі, болях у спині чи голові, ознаках паралічу та ревматичних захворюваннях. Також є сенс використовувати масаж після травм і операцій на опорно-руховому апараті, він сприяє покращенню функціональної якості м'язів та суглобів.

Але ви завжди повинні бути переконані, що масаж виконується професійно. Тільки тоді ви зможете отримати 100-відсоткову користь від його цілющих для здоров’я властивостей.

Рекомендуємо Вам