Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Що таке аромамасаж

Головною особливістю ефірних олій є різнобічність їх впливу: немає олії, яка б діяла тільки на одне захворювання або тільки на один симптом. Дуже важливо правильно підібрати такі ефірні олії, щоб вони приносили максимальну користь.

Одним з найпопулярніших методів застосування ефірних олій є метод безпосереднього нанесення ефірних олій на шкіру під час аромамасажу.

Важливо! Щоб ароматичний масаж приніс користь, варто дотримуватись декількох правил. Головне: ніколи не використовуйте для масажу ефірну олію в чистому вигляді лише додайте її до базової олії

Про всі інші засоби і правила використання ефірних олій розповімо далі.

Читайте також: Базові олії. Що це і як їх використовувати в аромамасажі?

дівчині роблять масаж

Як працює аромамасаж

Ароматична олія через шкіру потрапляє у внутрішні рідини (кров, лімфу, міжклітинну рідину) і далі в усі клітини тіла, надаючи цілющого впливу на психоемоційний та фізичний стан людини. Під час аромамасажу знижується рівень стресу і напруги, проходить відчуття втоми, поліпшується самопочуття, стимулюється імунітет та підвищується стійкість організму щодо негативних впливів навколишнього середовища.

Які ефірні олії обрати для масажу

  • Для релаксації та зняття напруги рекомендується застосовувати ефірні олії лаванди, чебрецю, м'яти, розмарину, шавлії
  • При лікуванні гострих і хронічних периферичних больових синдромів використовують ефірні олії перцевої м'яти, зерен гірчиці, плодів стручкового перцю, сосни звичайної, ялиці, базиліку, меліси
  • При проведенні загальнозміцнювального масажу добре використовувати ефірні олії сосни, евкаліпту, гвоздики, лимону, розмарину, кедру
  • Для антицелюлітного масажу добре підійдуть олії ялівцю, мандарину, апельсину, бергамоту, кипарису, лимону.

Читайте також: 16 способів використання ефірної олії лимона

дівчина на масажі

ТОП-3 правили аромамасажу

  1. Не забувайте про «правило приємності»: аромат ефірної олії має подобатись.
  2. Необхідно використовувати базову олію і всього декілька крапель ефірної олії.
  3. Перед додаванням ефірної олії варто розібратись у способах дії тієї чи іншої ефірної олії та обрати саме ту олію, яка принесе найбільшу користь.

Чи є протипоказання до аромамасажу

Не можна проводити масаж при гострих запальних інфекціях, при високій температурі (понад 38°С), кровотечах, ураженнях шкіри, приступах ниркових кольок, а також при індивідуальній непереносимісті деяких запахів.

Після аромамасажу варто спокійно полежати, а потім випити теплого чаю, щоб подовжити приємні відчуття.

Аромамасаж зцілюючо впливає на організм, має значний ефект при профілактиці та лікуванні хворобливих станів. Його перевага очевидна. Вона полягає в тому, що аромамасаж має виражену пролонговану терапевтичну дію, направлену насамперед на боротьбу з причиною захворювання, а не, як це іноді буває, з його проявами.      

Рекомендуємо Вам