Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Що таке аромамасаж?

Головною особливістю ефірних олій є різнобічність їх впливу: немає олії, яка б діяла тільки на одне захворювання, або тільки на один симптом. І дуже важливо правильно використовувати ефірні олії, щоб вони приносили максимальну користь.

Одним із найпопулярніших методів застосування ефірних олій є метод безпосереднього нанесення ефірних олій на шкіру, а саме під час аромамасажу.

Важливо! Щоб ароматичний масаж приніс користь, варто дотримуватись декількох правил. І перше - ніколи не використовуйте ефірну олію в чистому вигляді для масажу - лише додавши її до базової олії

А про все інше, розкажимо далі.

Читайте також: Базові олії. Що це і як їх використовувати в аромамасажі?

как работает аромамассаж

Як працює аромамасаж?

Ароматична олія через шкіру потрапляє у внутрішні рідини (кров, лімфу, міжклітинну рідину) і далі в усі клітини тіла, надаючи цілющий вплив на психоемоційний та фізичний стан людини. Під час аромамасажу знижується рівень стресу і напруги, проходить відчуття втоми, поліпшується самопочуття, стимулюється імунітет та підвищується стійкість організму до негативних впливів навколишнього середовища.

Які ефірні олії обрати для масажу?

  • Для релаксації та зняття напруги рекомендується застосовувати ефірні олії лаванди, чебрецю, м'яти, розмарину, шавлії
  • При лікуванні гострих і хронічних периферичних больових синдромів використовують ефірні олії перцевої м'яти, зерен гірчиці, плодів стручкового перцю, сосни звичайної, ялиці, базиліка, меліси
  • При проведенні загальнозміцнювального масажу добре використовувати ефірні олії сосни, евкаліпту, гвоздики, лимону, розмарину та кедру
  • Для антицелюлітного масажу добре підійдуть олії ялівцю, мандарину, апельсину, бергамоту, кипарису, та лимону.

Читайте також: 16 способів використання ефірної олії лимона

что такое аромамассаж 2

ТОП-3 правила аромамасажу

  1. Не забувайте про «правило приємності»: аромат ефірної олії має подобатись.
  2. Необхідне використовувати базову олію і всього декілька крапель ефірної олії.
  3. Перед додаванням ефірної олії, варто розібратись у впливі тієї чи іншої ефірної олії та обирати саме ту олію, яка принесе найбільшу користь.

Чи є протипоказання до аромамасажу?

Так. Не можна проводити масаж при гострих запальних інфекціях, при високій температурі (більше ніж 38°С), кровотечах, ураженнях шкіри, приступах ниркових кольок, а також при індивідуальній нетерпимості до деяких запахів.

А от після аромамасажу варто після аромамасажу спокійно полежати, а потім випити теплого чаю, що подовжить приємні відчуття.

Аромамасаж цілющим чином впливає на організм, він має значний ефект при профілактиці та лікуванні хворобливих станів. Його головна перевага в тому, що його дія спрямована на комплексну терапію організму, лікуючи не тільки симптоми, а й впливаючи на причину захворювання.

Рекомендуємо Вам