Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Як допомогти собі при втомі ніг?

Все частіше увечері виникає відчуття тяжкості та втоми ніг, а іноді й цілком відчутний біль у стопах. Із чим це пов'язано і що з цим робити?

Важливо розуміти, що стопи приймають величезне навантаження від ударів об поверхню, захищаючи від неї всю опорно-рухову систему організму. Також слабкість та втома в нижніх кінцівках часто пов'язана з деякими захворюваннями, наприклад, плоскостопістю, проблемами із суглобами та порушенням кровотоку та лімфотоку, варикозом. Занадто інтенсивні заняття спортом, носіння неправильного або невідповідного взуття, наприклад, занадто вузького, і взуття на підборах також призводить до появи втоми ніг. Це відбувається тому, що взуття на підборах виконане таким чином, при якому центр тяжіння зміщується, і основна частина навантаження припадає на передню частину стоп, що фізіологічно неправильно і призводить до болю та тяжкості в них.

Що ж робити?

Якщо ноги сильно втомилися, перше, що потрібно зробити, це дати їм відпочинок. Бажано прилягти так, щоб ступні були на піднесенні. Це посилить відтік крові та допоможе швидше зняти біль. Але комплексно вирішити питання це не допоможе.

Читайте також: Суха шкіра на ногах: як допоможуть ефірні олії

жіночі ноги

Як вирішити проблему втоми ніг?

Звичайно ж, в першу чергу потрібно подбати про якісне взуття, яке зніматиме навантаження зі стоп і таким чином берегтиме весь опорно-руховий апарат. Слід також вирішувати питання з наявними захворюваннями, а також застосовувати косметичні процедури, що допомагають упоратися з постійною втомою ніг та стоп.

Такою ефективною процедурою будуть ванни з сіллю та ефірними маслами. Рекомендовані ефірні олії для них: сосни, апельсина, м'яти та лаванди.

Ефірна олія сосни добре знімає втому та напругу, покращує кровотік та лімфотік. Лаванда має розслаблюючі та заспокійливі властивості, покращує венозний відтік. Апельсинова олія допомагає впоратися зі втомою та набряками, зміцнює стінки судин. Ефірна олія м'яти знімає болючі відчуття, приносить почуття легкості та прохолоди.

Читайте також: 5 способів застосування ефірних олій

ефірні масла JUST

Як застосовувати?

Використовувати у вигляді ванн: 4-5 крапель обраної ефірної олії додати в емульгатор (сіль) і розчинити в прохолодній воді. Ноги тримати в такій ванночці близько 15 хвилин.

А готовим рішенням ароматерапії для ніг та засобом щоденної процедури з ефірними оліями для краси та здоров'я стоп є крем з ефірними оліями для стоп Арніка/Мальва/Шавлія. Це не просто засіб для догляду за шкірою. Ефірні олії у складі крему знімають втому та почуття тяжкості в ногах, покращують кровопостачання стоп, попереджають огрубіння шкіри та омолоджують її. Аромаолії мають цілющий вплив на весь організм в цілому, а легкий масаж стоп із кремом Арніка/Мальва/Шавлія розслаблює, зменшує відчуття втоми та напруги.

Ефірні олії можна і варто використовувати для краси та здоров'я тіла самостійно. Можна створювати індивідуальні цілющі засоби догляду з аромаоліями своїми руками та отримувати задоволення від процесу творчості у тому числі. А можна скористатися вже готовими та досконалими формулами, створеними з рослин для благополуччя нашого організму!

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам