Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

5 способів застосування ефірних олій

Що таке єфірні олії? Це рідкі леткі суміші органічних речовин, що виробляються ефіроносними рослинами, надаючи їм запаху. Деякі рослини виробляють їх для захисту, наприклад, від впливу навколишнього середовища або хвороб. Ми також можемо отримати користь від цих рослинних речовин. Цей важливий факт усвідомлювали ще наші предки. Використання ефірних олій, також відоме як «ароматерапія», має давню традицію.

травы меленные
«Ефірні олії та їх ароматизатори часто недооцінені у впливі на наше самопочуття. Ароматерапія заснована на знаннях, які використовувалися ще за часів єгиптян і в Стародавній Греції. Таким чином, ці знання є сутністю багаторічних емпіричних висновків. Навпаки, систематичне вивчення ароматерапії є новою наукою. Завдяки результатам нових досліджень багато з традиційно відомих ефектів тепер також науково доведені».
Доктор Крістель Адомат, керівник відділу інноваційних продуктів JUST

Ефірні олії доступні у вигляді моноолій (олія однієї рослини) або композицій (суміш олій кількох рослин). Вони мають високу концентрацію та можуть мати сильний ефект, тому слід подбати про правильне дозування.

Читайте також: Ефірні оліі. Для чого та як правильно обрати

5 способов

Ефект

Ефірні олії є природними універсальними засобами. Вони часто виконують кілька функцій одночасно і впливають на нас на двох різних рівнях – як фізично, так і психічно.

Олії, наприклад, можуть мати доглядаючий, стимулюючий, очищаючий, розслаблюючий або регенеруючий ефекти на нашу шкіру.

На психічному рівні олії підвищують нашу концентрацію, знімають страх і напругу, покращують наше самопочуття, зміцнюють нашу мужність і надихають на творчість. Цей психічний ефект, як правило, швидкий та індивідуальний, оскільки запах олій безпосередньо досягає частини мозку, яка відповідає за наші почуття, через ніс. Дія олій проявляється навіть тоді, коли ми їх не усвідомлюємо. Вони можуть непомітно впливати на нас і діяти на емоційному рівні.

Читайте також: Ефірні олії: еліксир життя лікарських рослин

5 способов (1)

Ефірні масла застосовують зовнішньо:

1. Добавка для ванн 

Змішайте кілька крапель олії з емульгатором (морська сіль, молоко, мед) і додайте суміш у воду

2. Тело 

Аромаолію можна наносити вибірково на скроні, шию, зап'ястя чи за вухами

3. Масаж 

Додайте кілька крапель до базової олії

4. Парова інгаляція 

Додайте кілька крапель в миску з теплою водою

5. Настій для сауни 

Додайте кілька крапель у воду для настою

*Точне дозування вказано на відповідному вкладиші упаковки.

Читайте також: Ароматерапія - Лікувальні властивості ефірних масел

Висока якість і чистота характерні для всіх олій JUST. Вони автентичні та непідробні – як сама природна сутність рослини. Щоб створити унікальні композиції олій JUST, команда фармацевтів і досвідчених експертів у галузі досліджень і розробок склала унікальні композиції, засновані на традиційних рослинних і трав’яних дослідженнях, а також на останніх наукових відкриттях. Оскільки рослини ідеально скоординовані самою природою, суміші ефірних олій мають оптимізований широкий спектр дії.

Рекомендуємо Вам