(068) 324-72-09

Мигдаль (Prunus dulcis)

Мигдаль звичайний - гіллястий кустарник (дерево) заввишки до 6 метрів сімейства Рожеві.

Мигдальне дерево вирощується людьми вже понад 4000 років. Перша письмова згадка про мигдаль знаходиться в Біблії. Багато років тому мигдаль був важливим продуктом харчування для людей у субтропічних регіонах.

мигдаль

Походження

Батьківщиною мигдального дерева вважається Туреччина. Тут культура мигдалю з'явилася багато століть до нашої ери. Цвітіння білих та рожевих кольорів мигдалю було символом початку нового року. Наразі мигдальні дерева вирощуються в США, Іспанії, Італії, Таджикистані.

Корисні властивості та способи застосування мигдалю

У мигдалі міститься майже 19% високоякісного білка та сприяють задоволенню потреб білків серед мешканців Середземноморського регіону. Крім того, при вживанні мигдалю організм насичується, але, при цьому маса тіла не збільшується, з'являються сили, ви не відчуватимете голоду.

У мигдалі також міститься багато ненасичених жирних кислот, мінералів (магній, кальцій та мідь), а також велика кількість вітамінів В та Е.
Вітамін Е є відомим антиоксидантом, який захищає нас від вільних радикалів. Він також захищає ненасичені жирні кислоти, що містяться в мигдалі від окислення, так що вони можуть бути доступні нам у найвищій якості. Вітамін В1 зміцнює нерви, а вітамін В2 живить кожну з наших клітин енергією.
Його висока сумісність забезпечує ніжний догляд за чутливими станами шкіри та допомагає відновити рівновагу, зменшити шорсткість шкіри та нестачу вологи.
Мигдальне масло містить більше 90% жирних кислот - це один з найвищих показників з усіх доступних олій. Крім того, завдяки своєму стриманому аромату, мигдаль є чудовою основою для ароматичної косметики на основі ефірних олій.

Мигдаль (Prunus dulcis) в продукції Just