Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09

Спіруліна (Spirulina Maxima)

Спіруліна – синьо-зелена водорість – один із найстаріших чудодійних продуктів. У спіруліні міститься до 2000 життєво важливих речовин. У 1974 році Організація об'єднаних націй назвала спіруліну одним із найперспективніших продуктів майбутнього. Проте водорість цінується як за високу концентрацію поживних речовин, а й за унікальні корисні властивості.

Спіруліна

Походження

Спіруліна відноситься до роду ціанобактерій. Може рости як у солоній, так і прісній воді. Спіруліна зустрічається у водах від субтропіків до тропіків, але особливо поширена в Австралії, Центральній Америці, Південно-Східній Азії та Африці. Синьо-зелені водорості можна вирощувати в басейнах, відкритих та закритих водоймах.

Використовувані частини рослин

Повністю всю водорість сушать, подрібнюють на порошок, пресують у таблетки або заповнюють капсули.

Використання та ефект спіруліни (Spirulina Maxima)

Спіруліна має безліч позитивних властивостей. Надзвичайно високий вміст вітамінів, мінералів та білків робить чудо-водорість чудовою їжею. Аборигени Африки та Мексики використовували водорість не тільки як продукт харчування, але і як корисну для здоров'я рослину.

Спіруліна на 60-70% складається з білка, причому склад амінокислот у її рослинному білку значно кращий, ніж у багатьох інших рослинних продуктів. Амінокислоти не тільки підтримують здоров'я нашого тіла, але й допомагають накопичувати колаген у шкірі. Водорість настільки універсальна, що має все необхідне належного функціонування людського організму.

Регулярне вживання спіруліни зміцнює тканини, що позитивно впливає на шкіру. Багаторазово підтверджений зволожуючий ефект чудодійної водорості, що дозволяє вирішити багато проблем.

Спіруліна містить β-каротин - попередник вітаміну А, вітаміни В1 (тіамін), В2 (рибофлавін), В3 (ніацин), вітамін Е, а також кальцій, залізо, магній, марганець, калій, фосфор, ненасичені жирні кислоти типу омега6 у високих концентраціях.

На відміну від інших водоростей, спіруліна як прісноводна ціанобактерія не містить йоду. Комбінація різних поживних речовин у високій концентрації не тільки надає спіруліні статусу суперпродукту, але також робить синьо-зелену водорість незамінним джерелом стійкої енергії для організму. Вітаміни групи В, що містяться в спіруліні, підтримують здоров'я очей і шкіри, допомагають поліпшити роботу нервової та травної систем.

Суперводорість також багата на антиоксиданти і, як було доведено, підтримує здорову функцію печінки та нирок.

Але універсальний талант водорості може бути набагато більшим:

  • спіруліна сприяє детоксикації організму
  • покращує процес травлення
  • допомагає захистити серцево-судинну систему
  • покращує м'язову активність
  • знижує рівень холестерину
  • благотворно впливає на судини.
Спіруліна (Spirulina Maxima) в продукції Just