Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

5 крутих олій для домашнього застосування

Ефірні олії збагачують домашню аптечку, оскільки мають підтверджений фітотерапевтичний ефект. Ефірні олії позитивно впливають на фізіологічне та психологічне здоров'я людини одночасно. Це окрема незалежна група цілющих засобів для нашого здоров'я.

Відзначають три основні відмінності ефірних олій від ліків:

  • 100% природні речовини
  • Не викликають звикання
  • Не мають побічних ефектів

За своїми властивостями ефірні олії складають серйозну конкуренцію лікам насамперед у профілактиці захворювань.

Пропонуємо до вашої уваги топ-5 найкорисніших ефірних олій для домашньої аптечки.

дівчина збирає апельсини

1. Ефірна олія апельсину

Аромат олії апельсина подобається практично всім. А цілющі властивості ефірної олії апельсину будуть надзвичайно корисні для всієї родини.

Аромапсихологія

Теплий бадьорий аромат апельсинової олії називають "ароматом радості". Він незамінний у холодну пору року для зниження рівня стресу, зняття напруги та боротьби з негативними емоціями.

Ароматерапія

Ефірна олія апельсину стимулює обмін речовин, сприяє виведенню токсинів та шлаків з організму. Апельсин має антиоксидантні властивості, регулярне вдихання апельсинової олії омолоджує організм. Як і більшість ефірних олій, олія апельсину має також протимікробні властивості.

Ефірна олія апельсину використовується при косметичних процедурах, у засобах проти целюліту, для підвищення тонусу та омолодження шкіри. Перед нанесенням на шкіру треба розвести олію в базовій косметичній олії.

чайне дерево

2. Ефірна олія чайного дерева

Чайне дерево - один з найпотужніших природних антисептиків – має чудові антивірусні, антибактеріальні та протигрибкові властивості.

Аромапсихологія

Ефірна олія чайного дерева допомагає впоратися з емоційними навантаженнями, прибирає «вірусні», тобто негативні, непродуктивні думки та налаштовує розум на вирішення ситуації або неприємних проблем.

Ароматерапія

Олія чайного дерева використовується як антисептик для попередження вірусної та бактеріальної інфекції в сезон застудних захворювань та епідемій.

Антисептичні властивості чайного дерева для шкіри обличчя та тіла застосовуються:

  • для профілактики грибкових інфекцій при відвідуванні басейну та сауни
  • для лікування прищів

Олія чайного дерева чудово використовується проти лупи, вона також допомагає знизити жирність шкіри голови і покращує зовнішній вигляд волосся. Ефірну олію чайного дерева JUST можна наносити на шкіру в чистому вигляді.

Читайте також: Чайне дерево для шкіри та волосся

лаванда

3. Ефірна олія лаванди

Лавандова олія – одна з найпопулярніших і найуживаніших не тільки в Україні, а й у всьому світі. Більш відома олія лаванди для обличчя як надзвичайно корисний елемент косметичних засобів. Проте цінні властивості лаванди набагато ширші. В домашній аптечці лавандова ефірна олія може використовуватися навіть як засіб швидкої допомоги дорослим і дітям.

Аромапсихологія

Кілька крапель лавандової олії ввечері допомагають розслабитися та налагодити здоровий сон. Лаванда заспокоює нервову систему та налаштовує організм на відпочинок.

Ароматерапія

Лавандова ефірна олія для шкіри незамінна насамперед завдяки поєднанню в ній протизапальних та антисептичних властивостей:

  • Знімає запалення при опіках. Саме з відкриттям цієї властивості ефірної олії лаванди почалася сучасна історія ароматерапії як науки
  • Заспокоює запальні процеси при прищах, запобігає їхньому розвитку

Олія лаванди наноситься в чистому вигляді на шкіру і може стати гарним помічником для зняття запалення при легких побутових опіках, укусах комах, подряпинах навіть у дітей.

Читайте також: 13 способів застосування ефірного масла лаванди

евкаліпт

4. Ефірна олія евкаліпту

Затребуваність олії евкаліпту під час епідемії коронавірусу різко зросла. І невипадково. В олії евкаліпту поєднує в собі не тільки потужний захист від вірусів,  а й підтримку здоров'я дихальної системи. Це стосується насамперед великого ароматерапевтичного ефекту.

Ароматерапія

Ефірна олія евкаліпту показує прекрасні результати в період застудних захворювань, оскільки дезінфікує повітря, підвищує захисні сили організму, покращує продуктивність дихання та сприяє виведенню мокротиння, а також в цілому полегшує стан організму при застудних проявах (у тому числі кашлі, нежиті) та алергіях.

Аромапсихологія

Потужний аромат евкаліпту сприяє ясності розуму та активізує логічне мислення.

Читайте також: Спрей з евкаліптом. Натуральний захист від вірусів

лимони

5. Ефірна олія лимону

За властивостями олію лимону можна сплутати з соком лимону. Дійсно, вони можуть перетинатися за своїми властивостями, але не у всьому. Це різні форми за способом отримання, змістом та цінними якостями.

Аромапсихологія

Лимонна ефірна олія впливає на концентрацію уваги та покращує пам'ять, допомагає активізувати розумову діяльність, додає енергії. Ідеальний засіб для початку дня.

Ароматерапія

Ефірна олія лимону має дуже надійну репутацію у боротьбі проти вірусів і бактерій. Величезна ефективність, ефективність користь ефірних олій полягає в тому, що при розпорошенні в повітрі вони вбивають шкідливі мікроорганізми, не даючи їм можливості проникнути в організм.

Ще одна чудова властивість регулярне вдихання ефірної олії лимону перешкоджає виробленню вільних радикалів, очищає наше тіло від токсинів. Ефект лимонної олії проявляється також в уповільненні процесів старіння.

В косметичних процедурах олія лимону часто застосовується для відбілювання шкіри, але слід пам'ятати, що це лише видимий ефект. Олія лимону також має антиоксидантний і, відповідно, омолоджуючий ефект для шкіри. Ефірну олію лимону для шкіри правильно використовувати у розведеному вигляді.

Ці 5 прекрасних ефірних олій у домашній аптечці – щоденний надійний захист від інфекцій, цілісна природна підтримка фізичного та ментального здоров'я, швидка допомога при різноманітних побутових негараздах від укусів комах до легких опіків. Спробуйте та будьте здорові!

Рекомендуємо Вам