Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

6 фактів про лавандову аромаолію: чому вона має бути в домашній аптечці

Ефірна олія лаванди є олією, з якої почалася сучасна історія ароматерапії. Так, людство використовує рослини з лікувальною метою вже кілька тисяч років. Жерці, чаклуни, шамани, віщуни були першими хранителями секретів цілительства – початкових джерел медичної науки.

Але саме як наука Ароматерапія розпочалася на початку 20-го століття. Французький хімік Рене Моріс Гаттефоссе, проводячи черговий експеримент, сильно обпік руку і випадково опустив її в олію лаванди. Він був вражений результатом: рука загоїлася і не залишилося навіть шраму. Після цього вчений почав досліджувати ефірні олії та можливості їх використання в терапевтичних цілях. Він ввів термін ароматерапія, маючи на увазі використання ефірних олій для лікування фізичних недуг.

Так лавандова аромаолія стала родоначальником науки та мистецтва, пов'язаного з цілительством, а також символом ароматерапії.

Пропонуємо до вашої уваги ТОП-6 фактів про цю чарівну олію

ефірна олія лаванди

Факт 1

Лаванда допомагає зняти напругу. Ця ефірна олія має балансуючу дію на нервову систему, усуває перепади настрою, допомагає впоратися з гнівом і роздратуванням, зменшує страх, допомагає при депресивному стані, приносить спокій та ясність.

Як застосовувати: найкраще вдиханням - 3-5 крапель додати в аромалампу або дифузор.

Факт 2

Лавандова олія допомагає при безсонні. Вона усуває перезбудження, знімає втому, допомагаючи заснути.

Як застосовувати: 1 краплю олії можна капнути прямо на подушку.

Читайте також: Ефірні олії для спокійного здорового сну

Факт 3

Ароматична олія лаванди допомагає при сухості шкіри. Також її використовують при подразненнях, запаленнях та висипаннях на шкірі.

Як застосовувати: перед нанесенням на шкіру 5-7 крапель ефірної олії додати в 50 мл косметичної олії JUST.

Читайте також: Топ-5 ефірних олій для сухої шкіри

рука дитини

Факт 4

Лаванда є антисептиком, сприяє загоєнню ран та опіків.

Як застосовувати: можна нанести безпосередньо на шкіру, найкраще у вигляді фітокрему Лаванда (важливо: використовувати при невеликих побутових ушкодженнях, не наносити на відкриту рану; при великій площі ушкодження консультація лікаря необхідна).

Факт 5

Лаванда допомагає при укусах комах, оскільки вона дезінфікує шкіру і знімає біль, свербіж та набряк.

Як застосовувати: можна нанести безпосередньо на укус.

Читайте також: 13 способів застосування ефірного масла лаванди

Факт 6

Лаванда допомагає впоратися з лупою і зменшити випадання волосся, зміцнюючи його.

Як застосовувати: 2-3 краплі олії додати в шампунь перед миттям голови.

І це далеко не повний перелік можливостей використання ефірної олії лаванди.

Як бачимо, лавандова ароматична олія є надійним помічником у вирішенні низки щоденних побутових питань, пов'язаних зі здоров'ям та самопочуттям. Тому і рекомендуємо помістити її в домашню аптечку.

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам