Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Аромадіагностика. Про що може розповісти улюблена ефірна олія

Ефірні олії – природні психологи. Ми підсвідомо вибираємо саме ті олії, які нівелюють зайві емоції чи допомагають активізувати потрібні. Як це працює?

Наш організм знає, що йому потрібно, щоб почуватися добре. Тому при виборі аромату ефірної олії можна заздалегідь розпізнати, що саме зараз нам необхідно для поліпшення нашого самопочуття.

Що нам хоче сказати улюблена аромаолія? І що це таке – емоційна ароматерапія?

Аромадіагностика дозволяє скласти індивідуальну карту ароматів - від найприємніших до нейтральних або індивідуально неприємних. Використовувати останні не рекомендується, тому що при лікуванні ароматами важливо отримувати задоволення від вдихання.

Виберіть ефірні олії або аромати, які вам подобаються, та прочитайте розшифровку, про що це. Звичайно, до глибокого психоаналізу це не має відношення, але точні підказки можна отримати. І підтримку "ароматних" психологів.

Читайте також: Не вся та олія ... Як перевірити якість ефірної олії

Отже, які ефірні олії використовуються в аромадіагностиці та про що нам розповідають

Апельсин

Апельсин

Його обирають понад 90% людей в нашій країні. І зрозуміло чому. Це олія радості та позитивного настрою, вона дарує свіжість та легкість. Це як дитячі спогади, з якими завжди тепло та затишно.

Лимон

Бадьорить і допомагає сконцентруватися. Про що може говорити любов до олії лимона? Про необхідність у зосередженості при розв'язанні різних завдань, розумової активності. Олію лимона обирають ті, хто хоче підтримувати високий рівень комунікацій та активної діяльності, а також високий рівень впевненості в собі.

Читайте також: 16 способів використання ефірної олії лимона

Сосна

Допомагає відновити сили після навантажень як фізичних, так і розумових. Тому ефірну олію сосни вибирають ті, кому потрібні підтримка, стійкість, необхідність збалансуватися, покращити настрій та налаштуватися на спокійний робочий лад.

Евкаліпт

Ефірна олія евкаліпта вважається олією математиків, економістів, фінансистів, оскільки вона активізує логічне мислення. І тому її обирають ті, кому потрібно позбутися сонливості, стомлюваності та включитися до активного ритму життя. А ще ефірна олія евкаліпта дуже добре допомагає при емоційних гойдалках та перепадах настрою, підтримуючи внутрішній спокій, душевну рівновагу.

лаванда

Лаванда

Ефірну олію лаванди підсвідомо вибирають ті, хто перебуває у стресі і часто не може вночі заснути, оскільки організм шукає заспокоєння та розслаблення. Лаванда дуже добре допомагає заспокоїти нервову систему та призводить до рівноваги. А ще її часто обирають малі діти.

Читайте також: 13 способів застосування ефірного масла лаванди

М'ята

Її вибирають при інтенсивних розумових навантаженнях і перевтомі, а також викликаного цим головного болю, оскільки м'ята допомагає підвищити працездатність, зняти напругу і відновити сили.

Аромати рекомендуємо міксувати, щоб отримати індивідуального ароматичного помічника. Прекрасна легка процедура. Всього кілька крапель - і можна насолоджуватися ароматом і отримувати неоціненну користь для здоров'я!

Спробуйте - і у вас з'явиться надійний засіб для щоденної корекції самопочуття та емоцій!

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам