Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Головний біль: як допомогти собі за допомогою ефірних олій

Погана погода, стрес і перевтома, недостатній сон, застуда, що починається, проблема з поставою і шиєю – існує безліч факторів, які можуть викликати головний біль. Він може тривати годинами, днями, інколи ж навіть тижнями. Гострота його може змінюватись, відступати і знову посилюватись. Але у будь-якому разі головний біль – це саме те, що дуже сильно отруює якість життя. Особливо якщо на додаток до нього йде нудота, світлобоязнь чи загальна слабкість.

Так, із нападами головного болю ефективно допомагають впоратися лікарські препарати. Але за допомогою ефірних олій можна суттєво полегшити стан або навіть не допустити розвитку головного болю, якщо скористатися ними за її перших ознак.

Насамперед слід звернути увагу на ефірні олії м'яти, лаванди, евкаліпта та лимона. При цьому важливо вибирати олії залежно від причин виникнення головного болю.

Читайте також: Ефірна олія м'яти перцевої - 20 способів використання

евкаліпт

Головний біль від застуди чи нежиті – допоможе ефірна олія евкаліпту

Евкаліпт вважається найкращим болезаспокійливим з релаксуючою та заспокійливою дією при простудних захворюваннях. Застосовувати його можна за допомогою вологої інгаляції: 3-4 краплі на 250 мл гарячої води та вдихати протягом 2-3 хвилин.

Читайте також: Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: чи працюють класичні заходи

Головний біль, спричинений спазмом судин, перевтомою, а також мігрень на початковій стадії – допоможе ефірна олія м'яти

М'ята має спазмолітичні та знеболювальні властивості, зменшуючи спазми судин головного мозку, а її аромат знімає нудоту, яка часто буває при мігренях. Використовувати її можна змішавши 1-2 краплі з базовою олією і втираючи у віскі.

Головний біль, спричинений стресом і тривогою – допоможе лавандова ефірна олія

Лаванда знижує біль та полегшує стан завдяки безпосередньому впливу на розслаблення нервової системи та нормалізацію гормонального фону. Найкращим способом буде проведення 15-ти хвилинної інгаляції: кілька крапель на тканину та вдихати.

Читайте також: Ефірні олії від стресу та тривожності

лимон

Головний біль при мігрені, що поєднується з нудотою – допоможе ефірна олія лимона

Лимон, впливаючи на серцево-судинну систему, полегшує головний біль, запаморочення та нудоту. Застосовувати його можна також у вигляді інгаляції.

А більш ефективну дію має суміш ефірних олій лаванди, м'яти та лимона, які доповнюють один одного і посилюють болезаспокійливу дію. По 2 краплі кожної олії можна додати в аромалампу та отримувати процедуру протягом 15-ти хвилин. Або змішати по 2 краплі кожної олії, додати в емульгатор (наприклад, сіль) і додати в склянку води – такий компрес можна прикладати до скронь та чола.

Важливо підбирати ефірну олію або комбінацію ефірних олій, що підходить саме під ваш конкретний випадок.

І нехай головний біль скоріше відпустить!

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам