Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Кашель. 3 основні рослинні засоби

Під час застудних захворювань найчастішим супутником хвороби є кашель. Причини його виникнення різноманітні, проте найчастіше кашель є одним з симптомів інфекційного чи вірусного процесу. Кашель може тривати довгий час після перенесених грипу чи застуди та вносити певний дискомфорт у наше життя.

Як допомогти організму впоратися з кашлем? Звичайно, є безліч таблеток, сиропів та інших синтетичних препаратів, які продаються в аптеці, але часто вони мають цілий комплекс побічних реакцій, а їх використання є небезпечним, особливо для дітей. І навпаки, препарати на основі рослинної сировини активно включаються в обмінні процеси організму, вони м'яко діють на причини захворювання і природно справляються з кашлем. При цьому вони добре переносяться людиною і за умови правильного застосування абсолютно безпечні.

До рослинних засобів насамперед відносяться ефірні олії, а також фітокреми на їх основі. Вони сприяють відновленню захисних сил організму та активізують імунітет, надають лікувальну дію на збудників захворювань, зменшують запалення та відновлюють дихальну функцію.

Так, найкращим способом є профілактика застудних захворювань. Але якщо серед симптомів з'явився кашель, то які саме рослинні засоби прийдуть нам на допомогу.

Читайте також: Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: чи працюють класичні заходи

хвойні дерева

Прекрасні властивості для боротьби з кашлем мають усі хвойні, тому що вони оздоровлюють органи дихання і виводять мокротиння при їх захворюванні. Ялівець, сосна, а також евкаліпт повинні бути в кожній домашній аптечці як перші засоби допомоги при появі кашлю.

Ялівець

Властивості

Ялівець у давнину називали «повітрям життя», оскільки там, де він росте, повітря очищається від забруднень. Він має потужні оздоровлюючі властивості, пом'якшує слизові оболонки і розріджує мокротиння, оптимізує кисневий обмін і ліквідує запалення легеневої та бронхіальної тканини. У складі крему ялівець стимулює кровопостачання шкіри та допомагає зробити кашель продуктивним за рахунок дії ефірних олій, а також гарного розігріву грудної клітки.

Як застосовувати

Фітокрем з ялівцем слід наносити на спину та груди, тому що ця процедура поєднує прогрів організму з вдиханням ефірної олії, що сприятливо позначається на лікуванні кашлю та прискорює одужання. Однак цю процедуру можна застосовувати тільки при нормальній температури.

ефірна олія сосни

Сосна

Властивості

Сосна має протизапальну дію для органів дихання та унікальні відхаркувальні властивості, полегшує стан при затяжному кашлі, знімає жар. Ефірна олія сосни допомагає відновити сили, прибрати млявість та слабкість, активізувати імунітет.

Як застосовувати

Прекрасним способом застосування буде вдихання аромату сосни за допомогою інгаляцій (3-5 крапель на серветку та вдихати). А за відсутності температури можна прийняти СПА-ванну: 5 крапель ефірної олії додати до 50 мл молока і вилити у теплу ванну, приймати не більше 20 хвилин.

Читайте також: Масло сосна

ефірна олія евкаліпту

Евкаліпт

Властивості

Евкаліпт підвищує захисні сили організму, добре покращує дихання при ларингітах, трахеїтах та бронхітах. Він ефективний при кашлі та охриплості, а також застосовується як жарознижувальний засіб. Має приємний аромат, він діє дуже швидко та ефективно.

Як застосовувати

Евкаліпт добре застосовувати при вологій інгаляції: 3-4 краплі на 250 мл гарячої води, вдихати протягом 2-3 хвилин, а також його можна використовувати в аромалампі (3-5 крапель на 15-20 хвилин), що додатково дозволить дезінфікувати повітря в приміщенні .

Ялівець, сосна, евкаліпт - це 3 рослинні ароматичні олії, які повинні бути в домашній аптечці в холодну пору року, тому що вони надійно захищають організм від застуди, підвищують захисні сили організму і ефективно справляються з кашлем.

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам