Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Що таке ароматерапія

Коли ми чуємо термін "ароматерапія", маємо на увазі в першу чергу приємні аромати, які використовуємо, наприклад, вдома. Але це не зовсім так. Пропонуємо розібратися, що цей термін означає насправді та який саме цілющий вплив на організм людини має використання ароматерапії при лікуванні різних захворювань.

Ароматерапія - це спосіб цілісного впливу на організм за допомогою ефірних олій з терапевтичною, оздоровчою або профілактичною метою. Історія використання ефірних олій нараховує вже більше 5000 років!

ефірне масло

Ефірні олії – це концентровані запашні летючі речовини, квінтесенція запахів! Під впливом енергії сонця, шляхом складних біохімічних процесів вони утворюються в рослинах і можуть міститися в різних їх частинах: квітках, листях, плодах, насінні, смолі, корі, деревині або коренях.

Використання ефірних олій надає позитивний ефект за рахунок включення в організмі механізмів саморегуляції, що дозволяє попередити хворобу, а при хронічних формах добитися стійкого поліпшення здоров'я.

Читайте також: Ароматерапія - Лікувальні властивості ефірних масел

 дівчина мажеться ефірною олією

Приводимо 8 основних фактів про ароматерапію

1. Ефірні олії унікальні за своїми цілющими якостями. Вони мають бактерицидну, антисептичну та протизапальну дію, регулюють складні фізіологічні процеси в організмі. Це незамінні помічники у профілактиці та лікуванні захворювань.

2. Абсолютно всі ефірні олії чудотворно впливають на нервову систему та психоемоційний стан людини, допомагають підвищити настрій та сприяють гармонізації.

3. Ефірні олії впливають на якість сну і чудово підходять для розслаблення. Наприклад, для релаксації найбільш підійде аромат ефірної олії лаванди: допоможе заспокоїтись, зняти м'язову напругу та налагодити спокійний сон.

ефірна олія евкаліпту

4. Ефірні олії ефективно впливають на концентрацію уваги і пам'ять, підвищують розумову активність і працездатність. Активно працювати та навчатись, допоможе аромат ефірної олії евкаліпту: усуває сонливість та втому, активізує мозкову діяльність. Ефірна олія сосни допомагає налаштуватись на робочий лад, відновлює сили та підвищує концентрацію уваги.

5. Ефірні олії, такі як олії лимону, апельсину, лайму, дуже ефективні для профілактики простудних захворювань та підвищення імунітету.

6. Всі ефірні олії чудово впливають на шкіру, роблять її здоровою, пружною та сяючою.

ароматерапія

7. Існують такі аромати, як афродизіаки. Вони допомагають створити інтимну атмосферу та підвищити сексуальність.

8. Ефірні олії безпечні та не мають побічних ефектів, однак важливо їх правильно використовувати, керуючись в першу чергу «правилом приємності», тобто аромат ефірної олії має подобатись, а також важливо прислухатись до своїх відчуттів та самопочуття.

Отже, ароматерапія – це цілісний та безпечний метод відновлення та збереження здоров'я.

Спробуйте та переконайтеся!

Рекомендуємо Вам