Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Що таке ароматерапія?

Ми часто чуємо термін ароматерапія, маючи на увазі приємні аромати, які використовуємо, наприклад, вдома. Але це не так. Пропонуємо розібратися, що це означає насправді, та який саме цілющий вплив на організм людини надає ароматерапія.

Ароматерапія - це спосіб цілісного впливу на організм за допомогою ефірних олій з терапевтичною, оздоровчою або профілактичною метою, який відомий вже більше 5000 років!

ефірне масло

Ефірні олії – це концентровані запашні летючі речовини, квінтесенція запахів! Під впливом енергії сонця, шляхом складних біохімічних процесів, вони утворюються в рослинах і можуть міститися в різних їх частинах: в квітках, листях, плодах, насінні, смолі, корі, деревині або коренях.

Використання ефірних олій надає позитивний ефект за рахунок включення в організмі механізмів саморегуляції, що дозволяє попередити хворобу, а при хронічних формах добитися стійкого поліпшення здоров'я.

Читайте також: Ароматерапія - Лікувальні властивості ефірних масел

 дівчина мажеться ефірною олією

Приводимо 8 основних фактів про ароматерапію

1. Ефірні олії дуже цілющі, мають бактерицидну, антисептичну та протизапальну дію, регулюють фізіологічні процеси в організмі. Це незамінний помічник в профілактиці здоров’я та лікування різних захворювань.

2. Абсолютно всі ефірні олії чудотворно впливають на нервову систему та психоемоційний стан людини, допомагають підвищити настрій та сприяють гармонізації.

3. Ефірні олії впливають на якість сну і чудово підходять для розслаблення. Наприклад для релаксації найбільш підійде аромат ефірної олії лаванди, яка допоможе заспокоїтись, зняти м'язову напругу та налагодити спокійний сон.

ефірна олія евкаліпту

4. Ефірні олії впливають на концентрацію уваги і пам'ять, підвищують розумову активність та працездатність. Працювати та навчатись, наприклад, допоможе аромат ефірної олії евкаліпту, яка усуває сонливість та стомлюваність, та активізує мозкову діяльність. Або ефірної олії сосни, що допомагає налаштуватись на робочий лад, відновлює сили та підвищує концентрацію уваги.

5. Ефірні олії, такі як олії лимону, апельсину, лайму, ефективно допомагають для профілактики простудних захворювань та підвищення імунітету.

6. Всі ефірні олії чудово впливають на шкіру, роблячи її здоровою, пружною та сяючою.

ароматерапія

7. Існують аромати – афродизіаки, які допомагають створити інтимну атмосферу та підвищити сексуальність.

8. Ефірні олії безпечні та не мають побічних ефектів, однак важливо їх правильно використовувати, керуючись в першу чергу «правилом приємності», тобто аромат ефірної олії має подобатись та важливо прислухатись до свого самопочуття.

Отже, ароматерапія – це цілісний та безпечний метод самовідновлення здоров'я.

Спробуйте та переконайтеся!

Рекомендуємо Вам