Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Збагачення косметичних засобів ефірними оліями

Ефірні олії мають чудові цілющі якості. Додані в косметичні засоби – креми, олії, а також шампуні – вони збагачують їх і створюють унікальні композиції, які є джерелами краси та молодості шкіри та волосся.

У чому перевага збагачення?

Ефірні олії проникають у найглибші шари шкіри, потрапляють у кровоносну систему організму, стимулюють обмін речовин у клітинах, і таким чином зволожують та живлять шкіру зсередини, зберігаючи її здоровою, сяючою та доглянутою. І при цьому натуральні олії чудово підходять для догляду за всіма типами шкіри.

Здавалося б, капнути кілька крапель олії в крем для повсякденного догляду і отримати унікальну композицію, що оздоровлює? Чи так це?

Чи у кожен крем можна додати ефірну олію?

Ні, це дуже важливо пам'ятати! Не кожен крем підійде для збагачення ефірними оліями.

Промислова косметика наповнена синтетичними компонентами, консервантами й ароматизаторами, які здебільшого призначені діяти виключно на поверхні шкіри. А молекули ефірів дуже малі, легко проникають у глибокі шари шкіри та комплексно впливають на весь організм. Ефірні олії неминуче вступають у взаємодію з цими компонентами і допомагають проникнути їм глибше. Це може призвести до небажаних наслідків, запалень та алергічних реакцій.

Тому для збагачення косметичних засобів ефірними оліями слід використовувати базовий крем або олію, які створені на основі натуральних рослинних компонентів і не містять небезпечних чи небажаних речовин. Наприклад, прекрасними базовими оліями може бути олія солодкого мигдалю, жожоба, зародків пшениці, авокадо чи абрикосових кісточок.

Читайте також: Базові олії. Що це і як їх використовувати в аромамасажі

склянка з ефірною олією

Яка потрібна концентрація ефірної олії для досягнення ефекту?

Приблизно на 50 мл базової олії або крему необхідно близько 7-10 крапель ефірної олії або суміші ефірних олій. Ефірні олії важливо вибирати з урахуванням типу шкіри, проблеми, яку потрібно вирішити, а також особистого вибору щодо аромату. Готова суміш наноситься на вологу шкіру і розподіляється за допомогою дуже легкого масажу.

Читайте також: Як вибрати ефірну олію

Як зберігати готову композицію?

Готову композицію бажано зберігати у флаконі із темного скла у темному прохолодному місці. В цілому косметика, виготовлена в домашніх умовах, зберігається в холодильнику не більше 2-3х днів, тому що в ній немає консервантів, і вона створюється не в герметичних умовах.

Збагачені ефірними оліями косметичні засоби допоможуть створити вам свою унікальну косметику, яка підходить безпосередньо вашій шкірі та волоссю, наповнюючи їх здоров'ям та чудовим ароматом.

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам