Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Як вибрати ефірну олію?

Головною особливістю ефірних олій є їхня безпека, ефективність та різнобічність їх впливу на фізичний та психоемоційний стан людини. Тому їх широко використовують для профілактики та лікування різних станів та захворювань.

Дія ароматерапії дуже різноманітна. Використання ефірних олій буде корисним для гармонізації психоемоційної сфери, зниження рівня стресу, активації захисних сил організму, підвищення еластичності та пружності шкіри, надання антисептичної, бактерицидної, протимікробної та протизапальної дії. Спектр їхнього застосування дуже широкий.

Як же вибрати саме ту ефірну олію, яка принесе більше користі? Пропонуємо 3 основні кроки, які слід зробити для правильного вибору ефірної олії.

дівчина консультується з фахівцем

1. На що скаржитесь? Або які питання допомагають вирішити ефірні олії

Треба усвідомити, який вплив олії на самопочуття нас цікавить і якого результату ми очікуємо. І тоді вже підбирати ефірну олію.

Наприклад, при проблемній шкірі ароматерапевти рекомендують олії чайного дерева та лаванди. Олія ефірна чайного дерева є одним із найсильніших природних засобів, що поєднують у собі захист від вірусів, бактерій та грибків. Тому воно допомагає впоратися з проблемами шкіри, волосся та нігтів. Воно ефективне для догляду за жирною шкірою, знімає запалення, зменшує виділення сала та дарує шкірі здоровий вигляд. Аромамасло лаванди також має антисептичну дію, заспокоює подразнену шкіру та зволожує, стимулює процеси регенерації шкіри, освіжає та омолоджує.

При застуді та для здоров'я дихальних шляхів ефективні олії евкаліпту, сосни та ялівцю. Ефірна олія евкаліпту покращує продуктивність дихання, сприяє виведенню мокротиння, підвищує захисні сили організму. Ефірна олія сосни захищає від застуд, оздоровлює бронхи, чинить протизапальну дію для органів дихання. Ефірна олія ялівцю допомагає виводити мокротиння, ефективно при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, сприяє профілактиці вірусних та інфекційних захворювань.

таблиця ефірних олій

2. Яка олія підходить саме мені

В ароматерапії є такий термін «правило приємності». Назва правила говорить сама за себе – аромат ефірної олії має подобатись.

Чому? Ароматерапія – це комплексний підхід до корекції фізичного та емоційного здоров'я. Неприємний аромат дратуватиме і використання олії сприйматиметься як покарання, не приносячи задоволення і, як наслідок, потрібної користі.

Тому якщо аромат вашої улюбленої олії не подобається дитині або іншим членам сім'ї, не варто наполягати на її використанні. І, наприклад, для дезінфекції дома – краще підібрати ефірну олію, яка подобається всім. Наприклад, ефірна олія апельсина зазвичай викликає позитивні емоції у 95% користувачів. Воно очищає повітря приміщення від вірусів і бактерій, гармонізує емоції та підходить для будь-якого віку.

Цікаво, що з часом смак на аромат ефірної олії може змінитися. Для вибору ароматів можна зробити аромадіагностику емоційного та фізичного здоров'я.

Читайте також: Аромадіагностика. Про що може розповісти улюблена ефірна олія

 вчений дивиться в мікроскоп

3. Як визначити якість ефірної олії

Саме натуральні ефірні олії надають багатопланову цілющу дію на організм людини. На жаль, схожі запахи на аромат олій відтворюються синтетичним шляхом.

Дуже важливо пам'ятати, що синтетичні схожі на справжні ефірні олії лише ароматом. Та й той досвідчений нюх зможе відрізнити. Корисних властивостей хімічно створені аналоги не мають. Ці штучні ароматичні речовини можуть спричинити пригнічення та токсичний ефект. І це небезпечно.

Тільки натуральні ефірні олії, нефальсифіковані та нерозбавлені, не містять небезпечних речовин, мають повний обсяг лікувальних властивостей і при правильному використанні не викликають алергію.

Як відрізнити натуральну олію від її підробки? Насправді виробників натуральних ефірних олій та продуктів з ними не так багато у світі. Тому при виборі ефірної олії потрібно звертати увагу на країну виробника, сертифікати якості (особливо сертифікат GMP), наявність у складі етикетки вказівки латинської назви рослини.

Читайте також: Не вся та олія ... Як перевірити якість ефірної олії

Отже, використовуючи ці три кроки, можна вибрати саме ті ефірні олії, які допоможуть і принесуть найбільшу користь організму.

Використовуйте тільки справжні ароматичні ефірні олії та бережіть своє здоров'я!

Рекомендуємо Вам