Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Ефірна олія евкаліпта: 5 чудових фактів про «дерево життя»

Евкаліпт називають «деревом життя», оскільки для корінних жителів Австралії, звідки він родом, евкаліптові гаї завжди грали величезну роль. Існує понад 500 видів цього дерева, і більшість з них має вічнозелене листя. Евкаліпт забезпечував здоровий клімат, його листям лікували хвороби, деревину використовували для будівництва.

Ефірну олію евкаліпта одержують із листя дерева. Її аромат холодить, він сильний, свіжий, смолисто-терпкий і з дещо деревно-камфорною ноткою. Її цілющі властивості є унікальними. Наводимо 5 фактів, у чому сила та потужність ефірної олії евкаліпта, а також 5 способів її застосування.

Факт 1: Ефірна олія евкаліпта покращує емоційний стан

Евкаліпт налаштовує на оптимістичний лад, освіжає, покращує настрій, допомагає впоратися з негативними емоціями та стресом, усуває апатію та покращує концентрацію уваги.

Як використовувати: додайте в аромалампу 3-5 крапель ефірної олії.

Факт 2: Ефірна олія евкаліпта очищає та дезінфікує повітря у приміщенні

Олія евкаліпта має сильний бактерицидний ефект, очищаючи повітря і наповнюючи його приємним свіжим ароматом.

Як використовувати: за допомогою аромалампи або дифузора

Читайте також: Ефірні олії в побуті

мати та її хвора дитина

Факт 3: Евкаліпт незамінний при профілактиці та лікуванні простудних захворювань

Вдихання аромату евкаліпта полегшує дихання, усуває закладеність носа та біль у горлі, а також справляється з головним болем, що виникає при застуді. Його рекомендується застосовувати при різних захворюваннях дихальних шляхів, ГРВІ, грипі, ларингітах, фарингітах, трахеїтах та бронхітах. Він має унікальні антисептичні та протизапальні властивості, а також жарознижувальну дію.

Як використовувати: у вигляді інгаляції, додавши 3-4 краплі на 250 мл гарячої води, вдихати протягом 2-3 хвилин.

Читайте також: Комбінації ефірних олій: прості рецепти в період простудних захворювань

Факт 4: Евкаліпт підвищує захисні сили організму та допомагає відновити сили після хвороби

Евкаліптова олія пробуджує приховані резерви і можливості організму, допомагає прийти до тями після тривалих захворювань, а також стресів, і відновити сили.

Як використовувати: за допомогою СПА-ванни, додавши 5 крапель олії в 50 мл молока та виливши у теплу ванну, приймати 15-20 хвилин.

Факт 5: Евкаліпт добре підходить для догляду за жирною та проблемною шкірою, що має схильність до запалень.

Олія евкаліпта ефективна при боротьбі з інфекціями та запаленнями шкіри, вона допомагає впоратися з вугровим висипом, герпесом та іншими пошкодженнями шкіри, у тому числі і грибковими.

Як використовувати: за допомогою збагачення косметичних засобів, додавши 3-4 краплі олії на 25 мл основи.

Читайте також: Збагачення косметичних засобів ефірними оліями

ефірна олія евкаліпта

Ефірна олія евкаліпта – олія з сильними антисептичними властивостями, бактерицидною та противірусною дією, вона є незамінною для домашньої аптечки. Спробуйте і ви точно оціните її магічну дію.

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам