Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Комбінації ефірних олій: прості рецепти в період простудних захворювань

Кожна ефірна олія унікальна, має власний набір лікувальних якостей, що впливають на стан людини і допомагають впоратися з різними захворюваннями.

Звичайно, ароматерапія не може замінити класичну медицину для лікування серйозних захворювань. Проте використання ефірних олій сприяє більш швидкому одужанню, активації імунітету і зміцненню організму. При цьому різні олії у поєднанні можуть посилювати якості одна одної, створюючи неймовірно корисні та ароматні композиції.

Для профілактики простудних захворювань та дезінфекції повітря в приміщенні ідеальною комбінацією буде суміш ефірної олії сосни та апельсина. Цей чудовий аромат сподобається багатьом, оскільки, крім лікувального ефекту, він подарує радість, бо запах хвої з цитрусами у багатьох є асоціацією з дитинством. По 2 краплі кожної олії в аромалампі створять захисний бар'єр на шляху вірусів.

Якщо ж застуда все-таки почалася, то чудовим засобом порятунку від її проявів – кашлю, нежиті, головного болю – стане суміш ефірних олій евкаліпту, сосни та м'яти. У цю композицію добре додати 1 краплю ефірної олії лимона. Можна додати в аромалампу (по 1-2 краплі кожної олії) і поставити в кімнаті на 15-20 хвилин або в розпилювач з теплою водою і розпорошувати в приміщенні 3 рази на день. Інгаляція з цією композицією допоможе покращити дихання, а також активувати та спрямувати захисні сили організму на боротьбу з вірусом.

дівчина яка кашляє

При лікуванні грипу та бронхіту, для полегшення дихання при кашлі та риніті ефективними будуть інгаляції з комбінацією ефірних олій чайного дерева та евкаліпту. По 1-2 краплі кожної олії потрібно нанести на хустку і вдихати протягом 2-3 хвилин 3 рази на день. Ця композиція має відмінні противірусні активності, приносячи полегшення, заспокоюючи кашель і зменшуючи закладеність носа.

Читайте також: Нежить (риніт): як допоможуть ефірні олії?

За наявності підвищеної температури добре допоможуть обтирання з ефірними оліями евкаліпту та лаванди. Необхідно по 2 краплі кожної олії додати в емульгатор, наприклад, сіль, і розчинити в склянці теплої води. Такі обтирання можна робити щогодини. Ця композиція, проникаючи через шкіру, ефективно впливає на підвищення опірності організму і приносить полегшення від неприємних симптомів.

А коли застуда піде на спад, зміцнити сили та допомогти процесам реабілітації організму після хвороби допоможе СПА-ванна з ефірними оліями ялівцю, евкаліпту та сосни. Додайте по 2 краплі кожної олії в 50 мл молока і вилийте у ванну. Таку процедуру можна приймати трохи більше 20 хвилин.

Читайте також: Що таке СПА-процедури?

дівчина у ванні

Спробуйте використати корисні ароматичні олії в період застуд та грипу як засіб не лише профілактики, а й лікування. Вони безпечні та підходять практично всім. Хоча слід пам'ятати про правила їх використання:

  • Не збільшуйте дозування: кількох крапель дійсно буде достатньо
  • Переконайтеся, що у вас немає алергії на олії, що використовуються
  • Пам'ятайте про «правило приємності» – аромат композиції вам повинен подобатися
  • Використовуйте лише натуральні ефірні олії

Читайте також: Як вибрати ефірну олію?

Звичайно, повірити в ефективність ефірних олій не тільки для профілактики, а й для лікування простудних захворювань, ГРВІ, грипу та бронхіту можна лише з практикою. Важливо, що використання ефірних олій впливає на людину комплексно, а в композиціях – ефективність впливу може зростати в рази. А ще багатьом подобається, що таке лікування, безперечно, дуже приємно!

Спробуйте і нехай застуда скоріше проходить!

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам