Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Гіалуронова кислота: що це і для чого потрібно?

Усі говорять про користь гіалуронової кислоти. Її активно використовують у косметології у засобах для шкіри та волосся. І мені як досліднику безпечних і ефективних засобів догляду за собою цікаво розібратися, що таке гіалуронова кислота і для чого вона потрібна.

Отже, що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота простими словами - це речовина, яка знаходиться в організмі людини і постійно синтезується в ньому. Її основне завдання утримувати молекули води і таким чином підтримувати водний баланс тканин організму, завдяки чому клітини зволожуються, шкіра зберігає свою пружність, гладкість та еластичність. Однак із віком синтез гіалуронової кислоти в організмі зменшується, що позначається на стані шкіри: з'являються зморшки, виникають нерівності, шкіра стає в'ялою.

Таким чином, робимо висновок, що наявність гіалуронової кислоти зберігає молодість та красу шкіри. А значить, її дефіцит призводить до зневоднення, появи сухості та втрати здорового кольору шкіри.

До речі, цікавий факт: рівень гіалуронової кислоти в організмі знижує сонячне випромінювання – ультрафіолет, тому це ще одна з причин на користь застосування сонцезахисних засобів у весняно-літній період. А ще на її рівень утримання в організмі впливає незбалансоване харчування та шкідливі звички.

Читайте також: Як зберегти молодість шкіри?

мати та донька

Як визначити нестачу гіалуронової кислоти?

Брак гіалуронової кислоти в організмі досить легко визначити невеликим тестом: зібрати шкіру обличчя в складку і подивитися, наскільки швидко вона розправиться. А також іншими показниками є сухість шкіри і кількість зморшок, що утворюються при міміці.

Як застосовують гіалуронову кислоту?

У чистому вигляді гіалуронову кислоту найчастіше не використовують, оскільки вона може спричинити подразнення на шкірі. Її чарівні якості виявляються під час її використання у складі косметичних засобів.

У лінійці рослинної косметики JUST гіалуронова кислота входить до складу фітокремів Мальва, Календула та Сан-Актив, що доповнює рослинні екстракти та ефірні олії, що входять до їх складу, і робить ці креми ідеальними для вирішення проблемних питань зі шкірою.

Фітокрем Мальва – чудовий засіб для домашньої аптечки для захисту шкіри від холоду та несприятливого впливу навколишнього середовища. Він пом'якшує та зволожує шкіру, знімає запалення та лущення, усуває сухість.

Фітокрем Календула – створений для зняття болю, набряку та почервоніння шкіри при опіках чи укусах комах. Також цей крем справляється з судинними сіточками, оскільки ефективно зміцнює судини.

Читайте також: Фітокрем Календула – ефективний засіб для домашньої аптечки

фітокрем сан-актив

Фітокрем Сан-Актив – крем для полегшення станів при різних захворюваннях шкіри, знімає алергічні прояви, заспокоює свербіж, прибирає подразнення та лікує мікротріщини.

Гіалуронова кислота, що міститься у складі фітокремів, виготовлена біотехнологічним шляхом, вона є органічною, релевантною для організму. Збагачуючи рослинні формули кремів, вона сприяє зволоженню шкіри, запобігає появі сухості та лущення, робить шкіру пружною, живить її, пом'якшує та дозволяє боротися з віковими змінами.

Фітокреми ідеальні для домашньої аптечки, тому що вони підходять практично всім, їх просто використовувати, а результати часто перевершують усі очікування.

Спробуйте, і ви не зможете від них відмовитися.

Автор: Наталія Власюк

Зі швейцарськими ефірними оліями та фітопродуктами JUST я познайомилась у 2017 році, і з цього часу почалася моя особиста історія ароматерапії. Ароматні олії допомагають мені  ладнати з емоціями та стресовими подіями в житті, підтримувати своє здоров’я та справлятися зі своїми особистими недугами, а також піклуватися про мою донечку, підтримуючи її психологічний та фізичний стан.

Наталія Власюк

Рекомендуємо Вам