Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Правила використання ефірних олій. Чек лист

Використання ефірних олій – дуже приємний та ефективний спосіб турботи про здоров'я та красу. За допомогою ефірних олій можна впливати на стан свого здоров'я і зробити багато корисного як для особистого благополуччя, так і благополуччя своїх рідних. При використанні ефірних олій виникає неодмінно багато питань. На всі питання дає відповіді ціла наука, яка займається вивченням ефірних олій, правилами їх застосування, - ароматерапія.

Отже, що можна і що не можна робити з ефірними оліями, щоб вони приносили нам максимальну користь.

дівчина наносить крем на обличчя

1. Не слід наносити ефірні олії на шкіру у нерозбавленому вигляді

Ефірні олії дуже концентровані, тому їх слід додавати до базових олій перед нанесенням на шкіру. Також слід пам'ятати, що олії, які підходять для ваших рук і ніг, можуть бути небезпечними при попаданні в очі, ніс або інтимні частини тіла. Це насамперед стосується таких ефірних олій, як олія лимону, перцевої м'яти або кори кориці.

Читайте також: 16 способів використання ефірної олії лимона

2. Використовуйте якісні ефірні олії

Шукайте перевіреного сертифікованого виробника, що виготовляє чисті олії, без будь-яких домішок. Тільки справжні ефірні олії мають всі властиві їм якості властивості. А синтетичні олії або олії з домішками можуть навіть викликати алергію.

руки в кремі

3. Робіть тест на реакцію шкіри

Будь-який засіб, який ви плануєте наносити на шкіру, слід перевірити на алергічну реакцію. Найкраще трохи випробувати його на невеликій ділянці та подивитися, як ваша шкіра відреагує. Те, що засіб рослинний, не означає, що він безпечний у використанні. Природні речовини можуть бути подразливими, токсичними або викликати алергічні реакції. Тому додаткова обережність буде своєчасною.

Читайте також: ТОП-5 способів як визначити якість ефірної олії

4. Викидайте старі олії

Взагалі, не зберігайте ефірні олії більше 3-х років. Старі олії, швидше за все, будуть зіпсовані через вплив кисню. Вони вже не будуть працювати так добре, як слід і можуть викликати алергічну реакцію. Якщо ви помітили будь-які зміни в тому, як олія виглядає, відчувається або пахне, вам не слід нею користуватися, оскільки вона, ймовірно, зіпсувалася.

лікар

5. Не використовуйте ефірні олії на пошкодженій шкірі

Нерозбавлені олії (взагалі не слід використовувати) можуть бути просто небезпечними для пошкодженої шкіри. Як виняток, олії лаванди та чайного дерева. Олія лаванди має протизапальну властивість і є природним антисептиком. Олія чайного дерева – один із найсильніших антисептиків. У будь-якому випадку йдеться про незначні ушкодження. Будь-які інші олії, розведені в базових оліяхне слід використовувати для лікування ран і подряпин, тому що базові олії жирні і можуть сприяти розвитку інфекції.

Читайте також: 13 способів застосування ефірного масла лаванди

6. Враховуйте вікові рекомендації при використанні олій

Маленькі діти та люди похилого віку можуть бути більш чутливими до дії ефірних олій. Більшість ефірних олій рекомендується дітям від трьох років, а олія чебрецю - не раніше 6-річного віку. Діти люблять олію апельсина, вона підходить всім дітям, навіть найменшим, у 95% випадків. Літні люди часто вибирають ефірні олії м'яти або лаванди. Аромат олії повинен подобатися, тому не забувайте про "правило приємності" при виборі олії.

ефірні масла JUST

7. Зберігайте олії у темному прохолодному місці

Ефірні олії примхливі, не люблять сонячного світла, морозу та спеки. Оптимальна температура зберігання ефірних олій від 0 до 30 градусів. Не варто залишати олію в машині, якщо ви плануєте користуватися нею у дорозі. Не тримайте олії на підвіконні, щоб запобігти навіть короткочасному впливу сонячних променів. Найбільш комфортно ефірним оліям в домашній аптечці або закритій шафі – так ми зберігаємо їхню цінність та якість.

Читайте також: Ефірні олії в побуті

8. Ретельно закривайте ковпачок пляшечки з ефірною олією після використання

Ефірні олії – це легкі леткі ефіри, які не люблять з'єднання з киснем. Щільно закрита кришечка - запорука зберігання всіх властивостей олії.

багаття

9. Бережіть олії від відкритого вогню

Ефірні олії легко спалахують. Не варто відчиняти їх поблизу відкритих джерел вогню.

10. Зберігайте масло в недоступному для дітей місці

Ефірні олії – наші незамінні та приємні натуральні помічники для збереження здоров'я та краси. Головне пам'ятати про правила безпеки та використовувати дійсно високоякісні рослинні олії.

Рекомендуємо Вам