Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Перехолодження. Як не захворіти?

В холодну пору року ми часто стикаємось з переохолодженням та застудними захворюваннями. І одним з методів їх профілактики та лікування є розігрів.

В яких випадках розігрів тіла потрібний? Коли він небезпечний? І які способи розігріву можна використовувати?

Після прогулянки на свіжому повітрі та незначному переохолодженні один із простіших способов розігріву тіла є гарячий чай та тепла ковдра. Але це не надійна профілактика від застудних захворювань.

Але якщо вже сталося захворювання, наприклад, на бронхіт, то розігрів тіла може стати дуже ефективним способом його лікування. При запаленні бронхів прогрів грудної клітини, на думку фахівців, є найдієвішим засобом поряд з медикаментозною терапією. Це впливає на місцеве розширення кровоносних судин, які відповідають за постачання бронхів кров'ю, полегшує утворення та виведення мокротиння і слизу з органів дихання. А якщо додати до лікування ще й інгаляції з ефірними оліями, то оздоровчий ефект буде максимальним.

Читайте також: Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: чи працюють класичні заходи?

переохлождение 1

Однак слід пам’ятати, що при наявності температури тіла вище 37,5 градусів прогрів робити не можна. Крім того, зігрівальні процедури не можна робити при серцевих захворюваннях, а також при обструктивному бронхіті. Також якщо шкіра пошкоджена, або є ознаки відмороження - то слід утриматися від прогрівання.

Прогрів тіла може бути потрібний перед тренуванням, коли важливо розігріти м’язи і суглоби та підготовитися до продуктивної інтенсивної роботи. Бо якщо м'язова тканина розігріта недостатньо, є велика ймовірність отримати травму.

Також розігрів тіла може бути дуже корисним при лікуванні радикуліту та невралгії.

Читайте також: М'язи готові до роботи!

переохлождение 2

6 основних причин, коли зігрівати заборонено

  1. Температура тіла 37,5 та вище градусів 
  2. Серцеві захворювання
  3. Ознаки відмороження 
  4. Гострі запалення
  5. Вагітність
  6. Травми суглобів та м'язів

Які є дієві способи розігрівання?

Гірчичники та банки вже давно ніхто не використовує, бо це вже неактуально та є інші ефективні способи.

Дійсне рішення це - зігрівальні креми з рослинним складом. Вони містять перевірену кількість травяних екстрактів та ефірних олій. Наприклад, як фітокрем з ялівцем від JUST, який покращує кровопостачання, виводить токсини та добре розігріває. Ефірні олії в складі фітокрему виявляють антисептичну дію. При нанесенні на грудну клітину він полегшує дихання та допомагає подолати кашель. Він ефективний для розігріву м’язів та суглобів, використовується при синдромі «холодних ніг».

Читайте також: Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: чи працюють класичні заходи? (продовження)

переохлаждение 3

Гарним способом розігріву тіла є прийняття ванн з сіллю та ефірними оліями. Зігрівальна ванна цілюще впливає на фізичний та емоційний стан людини. Гаряча вода прискорює кровообіг і покращує живлення внутрішніх органів, допомагає вивести токсини, знімає напругу та сприяє налагодженню сну. Це гарний спосіб зміцнити здоров’я. Однак слід утриматися від прийняття гарячих ванн при серцево-судинних захворюваннях, тиску, температурі, захворюваннях в стані запалення.

Отже, використовуйте ефективні способи зігрівання тіла і будьте здорові!

Рекомендуємо Вам