Знижка -10% на всі товари
(068) 324-72-09
Рубрики

Перехолодження. Як не захворіти

В холодну пору року ми часто стикаємось з переохолодженням та застудними захворюваннями. Одним з методів їх профілактики та лікування є розігрів.

В яких випадках потрібний розігрів тіла потрібний і в яких випадках він небезпечний. Які способи розігріву найбільш корисні для використання.

Після прогулянки на холодному повітрі та незначному переохолодженні найпростішим способом розігріву тіла є гарячий чай та тепла ковдра. Але це не надійна профілактика застудних захворювань.

Але якщо вже сталося захворювання, наприклад, бронхіт, то розігрів тіла може стати дуже ефективним способом його лікування. При запаленні бронхів прогрів грудної клітини, на думку фахівців, є найдієвішим засобом лікування поряд з медикаментозною терапією. Це впливає на місцеве розширення кровоносних судин, які відповідають за постачання крові до бронхів, а також, полегшує утворення та виведення мокротиння і слизу з органів дихання. А якщо додати до лікування ще й інгаляції з ефірними оліями, то оздоровчий ефект буде максимальним.

Читайте також: Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: чи працюють класичні заходи?

градусник

Однак слід пам’ятати, що при наявності температури тіла вище 37,5 градусів прогрів робити не можна. Крім того, зігрівальні процедури не можна робити при серцевих захворюваннях, а також при обструктивному бронхіті. Також якщо на шкірі є пошкодження, або є ознаки відмороження, слід утримуватися від прогрівання.

Прогрів тіла може бути потрібний перед тренуванням, коли важливо розігріти м’язи і суглоби та підготуватися до продуктивної інтенсивної роботи. У випадку, якщо м'язова тканина розігріта недостатньо, є велика ймовірність отримати травму.

Також розігрів тіла може бути дуже корисним при лікуванні радикуліту та невралгії.

Читайте також: М'язи готові до роботи!

дівчина показує знак "заборонено"

6 основних причин, коли розігрівання заборонено

  1. Температура тіла 37,5 та вище градусів 
  2. Серцеві захворювання
  3. Ознаки відмороження 
  4. Гострі запалення
  5. Вагітність
  6. Травми суглобів та м'язів

Які є дієві способи розігрівання

Гірчичники та банки вже давно не рекомендовані у використанні, це вже неактуально, є інші ефективні способи.

Дієве рішення - це зігрівальні креми з рослинним складом. Вони містять перевірену кількість трав'яних екстрактів та ефірних олій. Наприклад, фітокрем з ялівцем від JUST, який покращує кровопостачання, виводить токсини та добре розігріває. Ефірні олії у складі фітокрему виявляють антисептичну дію. При нанесенні на грудну клітину він полегшує дихання та допомагає подолати кашель, також доведено ефективність фітокрему для розігріву м’язів та суглобів та при синдромі «холодних ніг».

Читайте також: Профілактика застуди, грипу та ГРВІ: чи працюють класичні заходи? (продовження)

дівчина читає книжку у ванні

Чудовим способом розігріву тіла є прийняття ванн з сіллю та ефірними оліями. Зігрівальна ванна зцілюючо впливає на фізичний та емоційний стан людини. Гаряча вода прискорює кровообіг і покращує живлення внутрішніх органів, допомагає вивести токсини, знімає напругу та сприяє налагодженню сну. Це гарний спосіб зміцнити здоров’я. Однак слід утримуватися від прийняття гарячих ванн при серцево-судинних захворюваннях, підвищеному тиску, температурі, захворюваннях в стані запалення.

Отже, використовуйте ефективні способи зігрівання тіла і будьте здорові!

Рекомендуємо Вам